Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Ranglijsten

Jaarranglijsten 2012: 25 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag
50 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag
Eeuwige ranglijsten: 25 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag Estafettes
50 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag Estafettes
Archief: 2000 / 2001 / 2002 / 2003 / 2004 / 2005 / 2006 / 2007 / 2008 / 2009 / 2010 / 2011

Top 10 Ranglijsten Vrije slag korte baan 2012

Dit zijn ranglijsten met tijden, gezwommen in het KALENDERJAAR 2012

Per 30 december 2012 bijgewerkt op 3 januari 2013 

Voor reacties/correcties/aanvullingen swimjos@zwemkroniek.com

Samenstelling Jos van Kuijeren

* = opgenomen met digitale chronometers

Meisjes/dames
50m vrije slag meisjes minioren 5
31.80* Imani de Jong 02 ZPCH
31.85 Sophie de Jonge 02 de Zeehond'73
32.10* Tessa Kooi 02 Stadskanaal
32.20* Elise Tanis 02 de Schotejil
32.35* Bo Souhoka 02 SG HGN
32.90* Danique Bernard 02 Ed-Vo
33.55* Giogia Colle 02 de Zeehond'73
33.64 Tessa Loos 02 Hieronymus
33.67* Lindsey de Harde 02 VZC E&P
33.90* Dionne Salomons 02 Borger
50m vrije slag meisjes junioren 1
29.42* Loulou Janssen 01 De Columbiaan
29.64* Claire Verkijk 01 WVZ
30.31 Marit de Lau 01 Tempo
30.40* Eline Brok 01 ZPC de Hof
30.84* Silke Holkenborg 01 Montferland
31.05* Mathilde Stolmeijer 01 ZPC de Hof
31.07* Janneke Lenderink 01 de Dinkel
31.13* Julia Kiefmann 01 Montferland
31.22 Inge Vieveen 01 WVZ
31.29* Eva Willebrands 01 de Granaet
50m vrije slag meisjes junioren 2 (NJK-limiet 30.55)
26.78 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
28.62* Iris Tjonk 00 de Veene
28.72 Kristy Nagtzaam 00 Hieronymus
28.89 Jasmijn Boon 00 WVZ
28.91 Amber Kerkhofs 00 Kimbria
29.01* Laura van Engelen 00 AquAmigos 
29.25 Sophie 't Hart 00 de Columbiaan
29.27 Manon Kampman 00 Zeester-Meerval
29.51 Myrthe Beijen 00 GoSwim
29.51* Marit Boxum 00 ZV Zwartsluis
50m vrije slag meisjes junioren 3 (NJK-limiet 29.76) 
27.27 Rafaella van Nee 99 de Dolfijn
27.57 Frederique Janssen 99 Zeester-Meerval
27.74 Josien Wijkhuis 99 Orca
27.86 Pien Schravesande 99 de Lansingh
28.04 Naomi Visser 99 de Dolfijn
28.04* Manon Aerssens 99 de Schelde
28.09* Manon Manning 99 Nova
28.33 Marieke Tienstra 99 TriVia
28.34* Romy de Laat 99 Wiekslag
28.39 Laura Stegge 99 de Dinkel
50m vrije slag meisjes jeugd 1 (Limiet NK Amsterdam 29.50) 
26.43 Audrey Bams 98 ZC Eijsden
26.49 Kim Busch 98 MNC Dordrecht
26.92 Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht
27.31 Kinge Zandringa 98 Orca
27.36 Aniek Bloemendaal 98 DWV
27.37 Chayenne Poorts 98 SG Hellas/Glana/Nimo
27.40 Valerie van Roon 98 WVZ
27.48 Joyce Feith 98 Eiffel Swimmers PSV
27.55 Alyce Faye Eichelberger 98 KNZB
27.61 Iris Forkink 98 de Columbiaan
50m vrije slag meisjes jeugd 2 (Limiet NK Amsterdam 29.17) 
26.00 Amy de Langen 97 de Dolfijn
27.20 Givenchy Sneekes 97 ZC Ooievaar
27.21 Marre Zandringa 97 Orca
27.21 Denise Schulpen 97 Aquarijn
27.29 Joelle Geerts 97 Poseidon '56
27.32 Amy van Blitterswijk 97 Aqua Novio'94
27.36 Manon Friskes 97 DWK
27.37 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
27.38 Ina Willigers 97 Zwemclub Eijsden
27.41 Saranda Hofstra 97 de Kikker
50m vrije slag meisjes senioren 1 (Limiet NK  Amsterdam 28.69)
25.38 Maaike de Waard 96 Eiffel Swimmers PSV
25.91 Laura Moolenaar 96 AZ&PC
26.05 Denise van Arke 96 Eiffel Swimmers PSV
26.17 Dorien Butter 96 Racing Club
26.36 Esmée Bos 96 DWK
26.67 Renate Hemmes 96 DZ&PC
27.01 Jannah Sonnenschein 96 Eiffel Swimmers PSV
27.14 Lotte Langenhoff 96 Zeester-Meerval
27.17 Femke Remmits 96 One Team Swimming
27.33 Evy Ulijn 96 Zeester-Meerval
50m vrije slag dames senioren 2 1995 (Limiet NK Amsterdam 27.80)
26.55 Elise Pennings 95 Zeester Meerval
26.62 Liset Jansen 95 de Columbiaan
26.80 Macy Oortwijn 95 AZ&PC
26.85 Annemarie Worst 95 Orca/E.ON-NZA
26.90 Monique van der Struik 95 DZ&PC
26.91 Loes Westerhof 95 de Dinkel
26.92 Elise Pennings 95 Zeester Meerval
26.99 Jovanna Koens 95 Eiffel Swimmers PSV
27.22 Kelly Wigleven 95 MNC Dordrecht
27.30 Rachelle Visser 95 AZ&PC
50m vrije slag dames 1994 (Limiet NK Amsterdam  27.04)
24.98 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan/E.ON-NZA
26.37 Nelly Velthuis 94 Eiffel Swimmers PSV
26.50 Kim Loeffen 94 Zeester Meerval
26.75 Parand Zarekiani 94 de Dolfijn
26.88 Pascalle Spiekerman 94 WZ&PC Purmerend
27.14 Claire de Winter 94 Zwemlust den Hommel
27.36 Karin Rijkelijkhuizen 94 Zignea
27.36 Sanne Roodenburg 94 RZC
27.48* Inge Pepping 94 Aqua-Novio'94
27.84 Marjolein Maris 94 de Houtrib
27.84* Carmen Seesing 94 NDD
50m vrije slag dames allemaal (Limiet NK Amsterdam 27.04)
24.15 Inge Dekker 85 Eiffel Swimmers PSV
24.77 Maud van der Meer 92 Eiffel Swimmers PSV
24.98 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan
25.07 Ilse Kraaijeveld 90 Orca
25.28 Saskia de Jonge 86 't Tolhekke
25.34 Clarissa van Rheenen 91 Eiffel Swimmers PSV
25.38 Rieneke Terink 84 Eiffel Swimmers PSV
25.38 Maaike de Waard 96 Eiffel Swimmers PSV
25.41 Chantal Senden 93 Zeester Meerval
25.45 Kelly de Jong 91 Eiffel Swimmers PSV

100m vrije slag meisjes minioren 5 
1.08.21* Sophie de Jonge 02 de Zeehond'73
1.09.83* Tessa Kooi 02 Stadskanaal
1.10.30* Elise Tanis 02 de Gooye
1.10.62* Imani de Jong 02 ZPCH
1.11.82* Bo Souhoka 02 SG HGN
1.11.90* Giorgia Colle 02 de Zeehond'73
1.13.77* Lindey de Harde 02 VZC E&P
1.14.02* Mila Geul 02 Aqua-Novio'94
1.14.07* Carolien Beckers 02 SG Hellas/Glan/Nimo
1.14.16* Lotus van Geemen 02 NDD
100m vrije slag meisjes junioren 1 (NJK-limiet 1.12.09)
1.04.86 Loulou Janssen 01 De Columbiaan
1.05.65 Claire Verkijk 01 WVZ
1.06.11* Irene Fredriks 01 de Berkelduikers
1.07.02* Silke Holkenborg 01 Montferland
1.07.16* Inge Vieveen 01 WVZ
1.08.46 Saskia Pietersen 01 GoSwim
1.08.54* Eline van Ruijven 01 LZ 1886
1.09.10* Mathilde Stolmeijer 01 ZPC de Hof
1.09.27 Marit de Lau 01 Tempo
1.09.31 Eva Willebrands 01 de Granaet
100m vrije slag meisjes junioren 2 (NJK-limiet 1.06.04) 
0.58.66 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
1.01.02* Iris Tjonk 00 de Veene
1.01.84 Laura van Engelen 00 AquAmigos
1.01.98 Jasmijn Boon 00 WVZ
1.03.12 Sophie 't Hart 00 de Columbiaan
1.03.99 Amber Kerkhofs 00 Kimbria
1.04.11 Myrthe Beijen 00 GoSwim
1.04.13* Isabelle den Hartog 00 Van Vliet Barrcuda
1.04.39* Romée Spin 00 de Dinkel
1.04.59* Claudia Schouten 00 GoSwim
100m vrije slag meisjes junioren 3 (NJK-limiet 1.04.33)
0.59.75 Josien Wijkhuijs 99 RTC Drachten
1.00.25 Marieke Tienstra 99 TriVia
1.00.65* Manon Aerssens 99 de Schelde
1.00.84 Frederique Janssen 99 Zeester-Meerval
1.00.86* Pien Schravesande 99 de Lansingh
1.01.34* Isobel Bowring 99 WVZ
1.01.47* Manon Manning 99 Nova
1.01.50* Rafaëlla van Nee 99 de Dolfijn
1.01.60 Eelke Roman 99 LZ 1886
1.01.62 Laura Stegge 99 de Dinkel
100m vrije slag meisjes jeugd 1 (NK-limiet Amsterdam  1.03.38)
58.04 Audrey Bams 98 Zwemclub Eijsden
58.21* Kinge Zandringa 98 Orca
58.66 Kim Busch 98 MNC Dordrecht
58.97 Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht
59.06 Aniek Bloemendaal 98 DWV
59.48* Hanny van Dijk 98 Orca
59.69 Chayenne Poorts 98 SG HGN
59.69 Serena Stel 98 de Dolfijn
59.87 Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn/E.ON-NZA
59.88 Valerie van Roon 98 WVZ
100m vrije slag meisjes jeugd 2 (NK-limiet Amsterdam 1.02.67)
55.39 Amy de Langen 97 de Dolfijn
57.09 Robin Neumann 97 de Dolfijn/E.ON-NZA
58.14 Givenchy Sneekes 97 ZC Ooievaar
58.78 Ina Willigers 97 Zwemclub Eijsden
58.88 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
59.13 Naomi Janssen 97 Aqua-Novio'94
59.33 Joëlle Geerts 97 Poseidon'56
59.40 Manon Friskes 97 DWK
59.47 Judith Veldman 97 Eemsrobben
59.49 Marre Zandringa 97 Orca
100m vrije slag dames senioren 1 (NK-limiet Amsterdam 1.01.85)
55.05 Esmee Vermeulen 96 E.ON-NZA
55.92 Rosa Veerman 96 WZ&PC/E.ON-NZA
56.06 Denise van Ark 96 Eiffel Swimmers PSV
56.44 Dorien Butter 96 Racing Club
56.59 Laura Moolenaar 96 AZ&PC
56.65 Esmée Bos 96 DWK
57.81 Renate Hemmes 96 DZ&PC
58.68 LotteLangenhoff 96 Zeester Meeval
58.92* Cynthia Verkaik 96 Orca
58.95* Jannah Sonnenschein 96 Eiffel Swimmers PSV
100m vrije slag dames senioren 2 (NK-limiet Amsterdam 1.00.05)
55.66 Maartje de Wit 95 WVZ
57.48 Rachelle Visser 95 AZ&PC
58.11 Monique van der Struik 95 DZ&PC
58.35 Macy Oortwijn 95 DWK
58.39 Kelly Wigleven 95 MNC Dordrecht
58.42 Milou Schraverus 95 AZ&PC
58.72 Jovanna Koens 95 Eiffel Swimmers PSV
58.83 Lynn Dybiona 95 AZ&PC
58.93 Lisa van Breugel 95 BZV
58.91 Liset Jansen 95 de Columbiaan
100m vrije slag dames 1994 (NK-limiet Amsterdam 58.48)
55.18 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan/E.ON-NZA
57.08 Marjolein Delno 94 DWK/RTC Dordrecht
57.80 Nelly Velthuijs 94 Eiffel Swimmers PSV
58.01 Kim Loeffen 94 Zeester Meerval
58.41* Parand Zarekiani 94 de Dolfijn
58.98 Inge Pepping 94 de Rijn
59.86 Michelle Verouden 94 HZPC Horst
1.00.02* Sharon Gelmers 94 Octopus
1.00.09* Sanne Rodenburg 94 RZC
1.00.16 Karin Rijkelijkhuizen 94 Zignea
100m vrije slag dames allemaal (NK-limiet Amsterdam 58.48)
53.38 Maud van der Meer 92 Eiffel Swimmers PSV
54.11 Saskia de Jonge 86 RTC Drachten
54.25 Inge Dekker 85 Eiffel Swimmers PSV
54.32 Clarissa van Rheenen 91 Eiffel Swimmers PSV
54.34 Ilse Kraaijeveld 90 Orca
54.35 Rieneke Terink 90 Eiffel Swimmers PSV
55.05 Esmee Vermeulen 96 E.ON-NZA
55.18 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan/E.ON-NZA
55.39 Amy de Langen 97 de Dolfijn
55.50 Manon Minneboo 93 Eiffel Swimmers PSV

200m vrije slag meisjes minoren 5 
2.28.70* Sophie de Jonge 02 de Zeehond'73
2.31.36* Giogia Colle 02 de Zeehond '73
2.32.10* Elise Tanis 02 de Schotejil
2.33.36* Tessa Kooi 02 Stadskanaal
2.34.48* Bo Souhoka 02 SG Hellas/Glan/Nimo
2.34.48* Carolien Beckers 02 SG Hellas/Glana/Nimo
2.36.06* Imani de Jong 02 ZPCH 
2.41.16* Lotus van Geemen 02 NDD
2.42.88* Nikki Smeets 02 ZC Valkenburg
2.42.89* Songhee Choi 02 ESCA Zwemmen (KOR)
200m vrije slag meisjes junioren 1 (NJK-limiet 2.36.45) 
2.24.86* Claire Verkijk 01 WVZ
2.26.16* Silke Holkenborg 01 Montferland
2.26.63* Saskia Pietersen 01 GoSwim
2.26.69* Inge Vieveen 01 WVZ
2.28.02* Irene Fredriks 01 de Berkelduikers
2.31.11* Sanne Barten 01 Aquarijn
2.31.63* Anne Dickens 01 SBC2000
2.31.70* Storm Willemsen 01 DWK
2.31.84* Aphrodite Cival 01 het Y
2.32.63* Eline Brok 01 ZPC de Hof
200m vrije slag meisjes junioren 2 (NJK-limiet  2.23.32)
2.08.29 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
2.17.42* Laura van Engelen 00 AquAmigos
2.18.69 Myrthe Beijen 00 GoSwim
2.18.87 Jasmijn Boon 00 WVZ
2.18.94* Iris Tjonk 00 de Veene
2.19.82* Marij van der Mast 00 SBC2000
2.20.26* Marleen Ankersmit 00 DWV
2.21.56 Claudia Schouten 00 GoSwim
2.22.39* Romée Spin 00 de Dinkel
2.22.69* Isabelle den Hartog 00 Van Vliet Barracuda
200m vrije slag meisjes junioren 3 (NJK-limiet  2.19.60) 
2.11.20* Manon Aerssens 99 de Schelde
2.12.47 Marieke Tienstra 99 TriVia
2.12.73 Frederique Janssen 99 Zeester-Meerval
2.13.71 Josien Wijkhuijs 99 Orca
2.15.51* Melissa Baars 99 Aquarijn
2.16.23* Manon Manning 99 Nova
2.16.35 Romy de Laat 99 Wiekslag
2.16.73 Rafaëlla van Nee 99 de Dolfijn
2.16.89 Naomi Visser 99 de Dolfijn
2.16.85* Fabiënne Vork 99 Oceanus
200m vrije slag meisjes jeugd 1 (NK-limiet Amsterdam  2.17.95)
2.03.48 Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.07.88 Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht
2.08.46 Kinge Zandringa 98 Orca
2.08.51 Janina Beckers 98 Eurode Kerkrade
2.08.95 Serena Stel 98 de Dolfijn
2.08.98 Audrey Bams 98 Zwemclub Eijsden
2.09.13 Kim Busch 98 MNC Dordrecht
2.09.40 Aniek Bloemendaal 98 DWV
2.10.96 Valerie van Roon 98 WVZ
2.11.04 Hanny van Dijk 98 Orca
200m vrije slag meisjes jeugd 2 (NK-limiet Amsterdam 2.16.39)
2.02.25 Amy de Langen 97 De Dolfijn
2.04.07 Robin Neumann 97 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.04.31 Manon Friskes 97 DWK
2.05.87 Givenchy Sneekes 97 ZC Ooievaar
2.07.60* Amy van Blitterswijk 97 de Dolfijn
2.08.31 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
2.08.74* Marre Zandringa 97 Orca
2.09.42 Ina Willigers 97 Zwemclub Eijsden
2.10.22 Joelle Geerts 97 Poseidon'56
2.10.41 Esmée Six 97 Eiffel Swimmers PSV
200m vrije slag dames senioren 1 (NK-limiet Amsterdam  2.14.24)
1.58.67 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.01.80 Rosa Veerman 96 WZ&PC/E.ON-NZA
2.03.09 Denise van Ark 96 Eiffel Swimmers PSV
2.04.33* Esmée Bos 95 RTC Drachten
2.05.60 Cynthia Verkaik 96 Orca
2.05.69 Renate Hemmes 96 DZ&PC
2.07.39 Jannah Sonnenschein 96 Eiffel Swimmers PSV
2.09.18 Mariska Tesker 96 LZ 1886
2.09.84* Tamara Grove 96 Oceanus
2.09.85 Jamilla van Veen 96 One Team Swimming
200m vrije slag dames senioren 2 (NK-limiet Amsterdam 2.11.05)
2.03.07 Maartje de Wit 95 WVZ/E.ON-NZA
2.04.76 Monique van der Struik 95 DZ&PC
2.05.59 Rachelle Visser 95 AZ&PC
2.05.83 Milou Schraverus 95 AZ&PC
2.06.83 Macy Oortwijn 95 AZ&PC
2.07.64 Lisa van Breugel 95 BZV
2.07.69 Kelly Wigleven 95 MNC Dordrecht
2.07.93 Lynn Dybiona 95 AZ&PC
2.09.01 Mette Bijeman 95 Aquarijn
2.09.10 Romy van Alphen 95 Olympia
200m vrije slag dames 1994 (NK-limiet Amsterdam 2.06.62)
2.01.29 Marjolein Delno 94 Eiffel Swimmers PSV
2.05.08 Michelle Verouden 94 HZPC Horst
2.05.73* Inge Pepping 94 de Dijn
2.06.52 Kim Loeffen 94 Zeester-Meerval
2.08.32 Merle Verkijk 94 WVZ
2.09.00* Tamara van Vliet 94 de Columbiaan
2.09.27 Nelly Velthuijs 94 Eiffel Swimmers PSV
2.10.26* Parand Zarekiani 94 de Dolfijn
2.11.14* Jakonien Koster 94 Bikkel Hoogeveen
2.12.18* Claire de Winter 94 Zwemlust den Hommel
200m vrije slag dames allemaal (NK-limiet Amsterdam 2.06.62)
1.55.43 Femke Heemskerk 87 E.ON-NZA
1.56.46 Elise Bouwens 91 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.56.63 Rieneke Terink 84 Eiffel Swimmers PSV
1.58.04 Maud van der Meer 92 Eiffel Swimmers PSV
1.58.05 Sharon van Rouwendaal 93 Eiffel Swimmers PSV
1.58.67 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.58.92 Saskia de Jonge 86 RTC Drachten
1.59.13 Ilse Kraaijeveld 90 Orca
1.59.37 Andrea Kneppers 93 Eiffel Swimmers PSV
2.00.49 Judith Stap 93 Eiffel Swimmers PSV

400m vrije slag meisjes minioren 5
5.15.06* Sophie de Jonge 02 de Zeehond'73
5.30.12* Tessa Kooi 02 Stadskanaal
5.30.30* Lindsey de Harde 02 VZC E&P
5.35.13* Carolien Beckers 02 SG Hellas/Glana/Nimo
5.42.42* Imani de Jong 02 ZPCH
5.42.89* Ciogia Colle 02 de Zeehond'73
5.51.80* Carlijn Hansté 02 WS Twente
5.52.06* Nikki Smeets 02 ZC Valkenburg
5.52.20* Lotus van Geemen 02 NDD
5.52.64* Danique Bernard 02 Ed-Vo
400m vrije slag meisjes junioren 1 (NJK-limiet 5.30.13)
5.09.23* Saskia Pietersen 01 GoSwim
5.14.04* Inge Vieveen 01 WVZ
5.13.67* Claire Verkijk 01 WVZ
5.15.25* Madelon van der Ploeg 01 de Kikker
5.16.10* Sanne Barten 01 Aquarijn
5.17.13* Anne Dickens 01 SBC2000
5.18.55* Aphrodite Cival 01 het Y
5.19.11* Loulou Janssen 01 de Columbiaan
5.19.86* Imke van den Hoef 01 HZPC Horst
5.21.08* Indy Jongman 01 Zeester-Meerval
400m vrije slag meisjes junioren 2 (NJK-limiet (5.00.39) 
4.34.53* Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
4.45.05 Laura van Engelen 00 AquAmigos
4.51.16 Myrthe Beijen 00 GoSwim
4.51.23 Jasmijn Boon 00 WVZ
4.54.11 Amber Kerkhofs 00 Kimbria
5.00.20* Marij van der Mast 00 SBC2000
5.01.00 Britt Orchard 00 de Duck
5.01.20* Romee Spin 00 de Dinkel
5.03.09* Laura Setz 00 Nova
5.03.41 Marieke van der Meer 00 de Columbiaan
400m vrije slag meisjes junioren 3 (NJK-limiet  (4.51.24)
4.36.04 Marieke Tienstra 99 TriVia
4.36.94 Manon Aerssens 99 Scheldestroom
4.44.53 Hinke Groos 99 DZ&PC
4.48.08* Hilde Dekker 99 TriVia
4.49.65* Frederique Janssen 99 Zeester-Meerval
4.49.91 Manon Manning 99 Nova
4.50.57 Melissa Baars 99 Aquarijn
4.53.15* Eelke Roman LZ 1886
4.53.30* Denise Boonstra 99 DAW
4.54.13* Gabriëlle Bolk 99 Swol 1894
400m vrije slag meisjes jeugd 1 (NK-limiet  4.49.31)
4.25.66 Tessa Vermeulen 98 De Dolfijn
4.25.91 Janina Beckers 98 Eurode Kerkrade
4.28.16* Hanny van Dijk 98 Orca
4.36.92* Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht
4.37.03 Kinge Zandringa 98 Orca
4.38.72 Nynke Klokman 98 DZ&PC
4.40.07 Serena Stel 98 de Dolfijn
4.41.36* Aniek Bloemendaal 98 DWV
4.43.51* Lynn Kamphuis 98 DWV
4.43.76* Audrey Bams 98 Zwemclub Eijsden
400m vrije slag meisjes jeugd 2 (NK-limiet Amsterdam 4.47.11) 
4.22.84 Amy de Langen 97 de Dolfijn
4.23.45 Manon Friskes 97 DWK/RTC Drachten
4.25.73* Givenchy Sneekes 97 ZC Ooievaar
4.31.78* Lindy Nijhuis 97 WS Twente
4.31.90 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
4.33.92* Ina Willigers 97 Zwemclub Eijsden
4.37.42* Amy van Blitterswijk 97 Aqua-Novio'94
4.39.24 Marre Zandringa 97 Orca
4.39.32 Judith Veldman 97 Eemsrobben
4.44.67 Noa Oldenhof 97 de Dolfijn
400m vrije slag dames senioren 1 (NK-limiet Amsterdam  4.44.25)
4.11.10 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
4.18.73 Rosa Veerman 96 de Dolfijn
4.24.95* Denise van Arke 96 Eiffel Swimmers PSV
4.25.41 Anouque Berghuis 96 de Zijl-LGB
4.27.85 Laura Moolenaar 96 AZ&PC
4.28.57* Renate Hemmes 96 DZ&PC
4.30.52 Jamilla van Veen 96 One Team Swimming
4.31.30 Evelien van Ruiten 96 RTC Drachten
4.34.36 Adája Stoetman 96 TriVia
4.36.32 Elisabeth Rivard 96 WVZ
400m vrije slag dames senioren 2 (NK-limiet Amsterdam 4.36.45) 
4.24.62 Maartje de Wit 95 WVZ/E.ON-NZA
4.25.18* Annemarie Worst 95 Orca/E.ON-NZA
4.27.56* Macy Oortwijn 95 AZ&PC
4.28.56 Milou Schraverus 95 AZ&PC
4.30.61* Rachelle Visser 95 AZ&PC
4.31.12* Maya Kingma 95 SBC2000
4.31.82 Maud Hoofs 95 Racing Club
4.31.85 Lisa van Breugel 95 BZV
4.32.06 Lynn Dybiona 95 AZ&PC
4.33.33 Mette Bijeman 95 Aquarijn
400m vrije slag dames 1994 (NK-limiet Amsterdam 4.29.46) 
4.15.84 Marjolein Delno 94 Eiffel Swimmers PSV
4.24.11 Inge Pepping 94 Aqua-Novio'94
4.30.16* Merle Verkijk 94 Eiffel Swimmers PSV
4.33.57* Jakonien Koster 94 Bikkel Hoogeveen
4.36.01* Tamara van Vliet 94 de Columbiaan
4.37.71* Yvette de Gier 94 de Columbiaan
4.39.32* Floor Rüwen 94 de Plons
4.42.18* Michelle Verouden 94 HZPC Horst
4.42.83* Nelly Velthuijs 94 Eiffel Swimmers PSV
4.43.16* Kim Loeffen 94 Zeester Meerval
400 m. vrije slag dames allemaal (NK-limiet Amsterdam 4.29.46) 
4.04.64 Rieneke Terink 84 Eiffel Swimmers PSV
4.07.81 Femke Heemskerk 87 E.ON-NZA
4.11.10 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
4.15.84 Marjolein Delno 96 Eiffel Swimmers PSV
4.15.95 Leonie van Noort 93 de Zijl-LGB
4.16.21 Marion van den Berg 86 DWK
4.18.67 Judith Stap 93 Eiffel Swimmers PSV
4.18.73 Rosa Veerman 96 de Dolfijn
4.19.92* Elise Bouwens 91 de Dolfijn
4.19.99* Lieke Verouden 90 Racing Club

800m vrije slag meisjes minioren 5
800m vrije slag meisjes junioren 1 (NJK-limiet Amsterdam 11.28.17)
10.39.28 Sanne Barten 01 Aquarijn
10.42.56 Anne Dickens 01 SBC2000
10.43.14 Saskia Pietersen 01 GoSwim
10.43.71 Inge Vieveen 01 WVZ
11.20.73* Sam van Nunen 01 Nautilus
11.29.46* Indy Jongman 01 Zeester-Meerval
11.34.55* Sanne Heemskerk 01 LZ 1886
11.35.25* Madelon van der Ploeg 01 de Kikker
11.35.51* Desirée Verlaan 01 WVZ
11.46.49* Kim Rebergen 01 SG Hellas/Glana/Nimo
800m vrije slag meisjes junioren 2 (NJK-limiet Amsterdam 10.53.18)
9.49.86 Laura van Engelen 00 AquAmigos
9.59.16* Myrthe Beijen 00 GoSwim
10.04.72 Jasmijn Boon 00 WVZ
10.18.64* Amber Kerkhofs 00 Kimbria
10.21.26* Claudia Schouten 00 GoSwim
10.21.40* Laura Setz 00 Nova
10.27.35* Kim Vos 00 SBC2000
10.28.80* Romee Spin 00 de Dinkel
10.29.92 Marij van der Mast 00 SBC2000
10.30.19 Amber Zwama 00 DZ&PC
800m vrije slag meisjes junioren 3 (NJK-limiet Amsterdam 10.08.50)
9.33.11 Marieke Tienstra 99 TriVia
9.46.75 Hilde Dekker 99 TriVia
9.58.72 Melissa Baars 99 Aquarijn
10.10.93* Pien Schravesande 99 de Lansingh
10.15.34* Nikita van den Ouden 99 Hieronymus
10.18.29* Rafaella van Nee 99 de Dolfijn
10.23.20* Isabel Nibourg 99 De Dinkel
10.29.68* Anne Fleur Willemsen 99 Appingedam
10.29.81* Annemarie Meijer 99 de Duck
10.29.82* Laura Stegge 99 de Dinkel
800m vrije slag meisjes jeugd 1 (NK-limiet Amsterdam 10.00.24)
9.09.12 Janina Beckers 98 SG Hellas/Glana/Nimo
9.22.70 Hanny van Dijk 98 Orca
9.41.23* Aniek Bloemendaal 98 DWV
9.46.06 Vivianne Dortmond 98 de Pinquin
9.48.61 Juliette Hekman 98 Eemsrobben
9.51.04* Lynn Kamphuis 98 DWV
9.53.04* Brighid van Uffelen 98 ZVVS
9.54.20* Suzanne Hospers 98 de Kikker
9.55.01* Serena Stel 98 de Dolfijn
9.57.32* Kinge Zandringa 98 Orca
800m vrije slag meisjes jeugd 2 (NK-limiet Amsterdam 9.55.67)
9.08.98 Manon Friskes 97 RTC Drachten
9.18.77 Lindy Nijhuis 97 WS Twente
9.33.13* Amy van Blitterswijk 97 Aqua-Novio ´94
9.40.95 Lisanne Hassing 97 HZ&PC Heerenveen
9.54.33* Eva Werkman 97 Zwemlust den Hommel
9.54.82* Demi Rothe 97 de Dinkel
9.55.10* Latascha Kilian 97 Olympia
9.55.18* Marre Zandringa 97 Orca
9.58.18* Marije Dinkelberg 97 ZVVS
10.01.41* Maaike van Veen 97 Bikkel Hoogeveen
800m vrije slag dames senioren 1 (NK-limiet Amsterdam 9.45.41)
8.43.64 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
9.07.59 Anouque Berghuis 96 de Zijl-LGB
9.17.68 Evelien van Ruiten 96 Orca
9.27.67* Laura Moolenaar 96 AZ&PC
9.31.75 Linda Kamperman 96 Aquarijn
9.32.58* Jamilla van Veen 96 One Team Swimming
9.48.95* Elles Becker 96 Zwemclub Zeist
9.50.23* Laura Hagreis 96 Heidelberg
9.50.67* Amy van Lier 96 TRB-RES
9.50.76* Asmara Ritmeijer 96 ZVVS
800m vrije slag dames senioren 2 (NK-limiet Amsterdam 9.27.20)
9.16.01 Lisa van Breugel 95 BZV
9.33.25* Shireen Post 95 AZ&PC
9.37.40* Maud Hoofs 95 Racing Club
9.40.58* Rachelle Visser 95 AZ&PC
9.41.24* Lindi Verkooijen 95 SBC2000
9.42.42* Romy van Alphen 95 Olympia
9.47.16* Milou Schraverus 95 AZ&PC
9.48.78* Danielle Grootes 95 de Zijl-LGB
9.49.45* Sietske Veldkamp 95 ZPC de Hof
9.50.51* Michelle Hoogendoorn 95 WS Twente
800m vrije slag dames 1994 (NK-limiet Amsterdam 9.11.50)
9.51.50* Chantal Grove 94 de Dolfijn
9.53.77* Lonne Dijkhuis 94 de Dinkel
9.56.39* Seline Koek 94 LZ 1886
10.00.32* Lisa Hofsink 94 Deltasteur
10.09.55* Marjolein Maris 94 de Houtrib
10.10.22* Sanne Rodenburg 94 RZC
10.13.24* Heleen Arends 94 TriVia
10.25.76* Johanna de Boer 94 ZPD
10.27.60* Marit Plat 94 ZPD
10.32.77* Jasmijn Ruijgrok 94 LZ 1886
800m vrije slag dames allemaal (NK-limiet Amsterdam 9.11.50)
8.38.26 Rieneke Terink 84 Eiffel Swimmers PSV
8.43.64 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
8.43.73 Leonie van Noort 93 de Zijl-LGB
8.47.67 Judith Stap 93 Eiffel Swimmers PSV
8.49.00 Marion van den Berg 86 DWK
9.07.59 Anouque Berghuis 96 de Zijl-LGB
9.08.98 Manon Friskes 97 RTC Drachten
9.09.12 Janina Beckers 98 SG Hellas/Glana/Nimo
9.16.01 Lisa van Breugel 95 BZV
9.17.68 Evelien van Ruiten 96 Orca

1500m vrije slag meisjes junioren 3
19.50.62* Josien Wijkhuijs 99 Orca
20.19.73* Nikita van den Ouden 99 Hieronymus
20.29.02* Myrthe Offenga 99 Orca
20.32.21* Denise Boonstra 99 DAW
20.34.50* Moesha Wartes 99 de Dolfijn
20.35.52* Annemarie Meijer 99 de Duck
20.42.94* Nikita Vos 99 LZ 1886
21.05.14* Saskia Koolen 99 de Watervogels
21.09.01* Sigrid Hogendorp 99 Orca
21.11.70* Nina Geul 99 Aqua-Novio'94
1500m vrije slag meisjes jeugd 1
17.54.27* Hanny van Dijk 98 Orca
18.39.16* Serena Stel 98 de Dolfijn
18.45.72* Kinge Zandringa 98 Orca
18.57.73* Lynn Kamphuis 98 DWV
19.13.91* Aniek Bloemendaal 98 DWV
19.19.10* Chayenne Poorts 98 SG Hellas/Glana/Nimo
19.19.54* Eva van Ginneken 98 de Vennen
19.36.77* Brighid van Uffelen 98 ZVVS
19.40.57 Eva van Ginneken 98 de Vennen
19.42.97* Amber Visser 98 ZPC Appingedam
1500m vrije slag meisjes jeugd 2
18.00.76* Amy van Blitterswijk 97 Aqua Novio ´94
19.11.25* Demi Rothe 97de Dinkel
19.38.20* Angelique van Vark 97 de Gouwe
19.44.31* Susanne Doeve 97 ESCA
19.56.44* Lisanne Hassing 97 HZ&PC Heerenveen
20.04.44* Lonne Beskers 97 de Warande
20.16.36* Anne Petersen 97 Van Vliet Barracuda
20.28.75* Manon Kloosterman 97 de Bevelanders
20.28.97* Laura Willemsen 97 Aquarijn
20.35.18* Marlijn Dijkhuis 97 de Dinkel
1500m vrije slag dames senioren 1
18.42.08* Asmara Ritmeijer 96 ZVVS
18.55.13* Elles Becker 96 Zwemclub Zeist
19.27.30* Simone de Rijcke 96 Koewacht
19.27.85* Amy van Lier 96 TRB-RES
19.37.43* Kayleigh Brouwers 96 GoSwim
20.13.39* Esmee Kleine 96 Noord Veluwe
20.22.79* Céline Verhoef 96 de Duck
20.37.58* Suzan Bos 96 de Dinkel
21.10.90* Renske Zandberg 96 TRB-RES
21.56.00* Daniëlle Spoelder 96 de Aalscholver
1500m vrije slag dames senioren 2 
17.43.43 Lisa van Breugel 95 BZV
18.35.70* Michelle Hoogendoorn 95 WS Twente
18.37.95* Romy van Alphen 95 Olympia
19.03.57* Sietske Veldkamp 95 ZPC de Hof
19.06.98* Fiona Meuffels 95 Patrick
19.15.02* Arlette de Vegt 95 ESCA
19.48.86* Elise de Graaf 95 Olympia
19.51.43* Saskia Kommers 95 Van Vliet-Barracuda
20.29.26* Larissa Jansen 95 de Bevelanders
20.58.95* Loraine Seliger 95 de Veene
1500 m. vrije slag dames 1994
18.02.85* Inge Pepping 94 de Rijn
19.26.23* Lonne Dijkhuis 94 de Dinkel
19.43.34* Sanne Rodenburg 94 RZC
1500m vrije slag dames allemaal 
17.43.43 Lisa van Breugel 95 BZV
17.54.27* Hanny van Dijk 98 Orca
18.00.76* Amy van Blitterswijk 97 Aqua Novio ´94
18.02.85* Inge Pepping 94 de Rijn
18.15.07* Silke Oude Weernink 90 de Dinkel
18.26.34* Ann Wanter 82 Orca
18.35.70* Michelle Hoogendoorn 95 WS Twente
18.37.95* Romy van Alphen 95 Olympia
18.39.16* Serena Stel 98 de Dolfijn
18.42.08* Asmara Ritmeijer 96 ZVVS

Jongens/heren
50m vrije slag jongens minioren 5 en later
30.30* Bryan Agterdenbos 02 MNC Dordrecht
30.34 Tim Korstanje 03 Aqua-Novio'94
30.47* Brandon van den Berg 02 Poseidon '56
31.69* Bjorn van Doesburg 02 Zwemlust den Hommel
32.24 Milan Meurs 02 Z&PV Nuenen
32.39* Maurice Pater 02 GZVW
32.91 Timo Spaans 02 Dio
32.92* Sem de Goei 02 WS Twente
32.96* Sebastiaan Bal 02 Poseidon'56
33.47* Sweeder Braakman 02 de Gooye
50m vrije slag jongens minioren 6
29.59 Rick Bulman 01 Hieronymus
29.66 Tygo van Hassel 01 ZVVS
29.93 Pim Verdaasdonk 01 SBC2000
30.07* Jeroen Aerssens 01 de Schelde
30.36* Sander Crooijmans 01 VZC E&P
30.36 Mart Niehoff 01 de Zwoer
30.76* Jelle Smid 01 Aqua Novio'94
30.80* Luc Kroon 01 Ed-Vo
31.17* Vincent Crooijmans 01 VZC E&P
31.19.* Thomas Jansen 01 WVZ
50m vrije slag jongens junioren 1 (NJK-limiet 30.44)
27.81* Tyrese Wilson 00 de Fuut
28.25 Nick van Irsel 00 SBC2000
28.32 Calvin Lu 00 ZVVS
28.37* Dennis Weening 00 Oceanus
28.85* Axel Hanning 00 ZPC Stadskanaal
28.91 Max Reinders 00 Racing Club
29.02* Ruden de Ridder 00 SG de Zeeuwse Kust
29.04* Bram van Gent 00 Kerkdriel
29.15* Jeroen Bechtold 00 Van Vliet Barracuda
29.30 Anne Schuurmans 00 WVZ
50m vrije slag jongens junioren 2 (NJK-limiet 29.23)
24.97 Nyls Korstanje 99 Aqua Novio ´94
25.10 Luuk Veldman 99 Orca
25.57 Torben Lammerdink 99 De Berkelduikers
26.63 Jacob de Roos 99 DZ&PC
26.41 Toine Willigers 99 ZC Eijsden
26.73 Thijs van Wieringen 99 de Columbiaan
26.88 Nicko Kamphuis 99 de Warande
27.02* Daan Jente 99 Brunssum
27.08 Jesse van Dijk 99 de Houtrib
27.22 Bas Martelhoff 99 het Y
50m vrije slag jongens junioren 3 (NJK-limiet 26.41)
24.69* Dennis Bougrimov 98 MNC
24.82 Lars van der Velden 98 DAW
25.29 Ruben Stam 98 de Dolfijn
25.52 Loed Jacobs 98 DZT'62
25.83 Beeke Beeksma 98 TriVia
25.80 Tom Laarhuis 98 De Dinkel
25.86 Berjen Mellema 98 Nova
26.00 Jorgos Skotadis 98 Oceanus
26.03* Albert-Jan van Slooten 98 Zignea
26.04 Tim Tuijp 98 WZ&PC
26.04* Gauke Eilander 98 Bikkel Hoogeveen
50m vrije slag jongens junioren 4 (NJK-limiet 25.74)
24.49 Ben Schwietert 97 DWK
24.68 Owen van Krimpen 97 Van Vliet-Barracuda
24.80* Tom van Elsen 97 SG de Zeeuwse Kust
24.98* Peter Rothengatter 97 DWK
25.27 Luuk Nijland 97 de Berkelduikers
25.32* Justin Doldersum 97 Deltasteur
25.35 Thomas Verhoeven 97 Wiekslag
25.40 Lars Bottelier 97 VZV
25.43 Stijn Avezaat 97 One Team Swimming
25.52 Pascal Nuyten 97 ZV Westland Dijkglas
50m vrije slag jongens jeugd 1 (NK-limiet Amsterdam 25.92)
22.55 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
23.44 Laurent Bams 96 ZC Eijsden
23.71 Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV
23.96 Yoran Klos 96 De Dinkel
23.99 Bjorn Scherbeijn 96 de Schelde
24.19 Yamiko Steenhoek 96 ZOB'66
24.21 Wimar Lindenberg 96 Hieronymus
24.50 Lars Haarsma 96 de Dolfijn
24.53 Tom Jongmans 96 de Spatters
24.58 Oliver Brache 96 de Dolfijn
50m vrije slag jongens jeugd 2 (NK-limiet Amsterdam 25.72)
23.37 Mateusz Kobus 95 One Team Swimming (POL)
23.51 Ties Elzerman 95 de Dolfijn
23.75 Guus van Stiphout 95 Zeester-Meerval
23.76 John Smit 95 RTC Dordrecht
23.91 Mart Theunissen 95 Zwemclub Eijsden
24.17 Jens Kobesen 95 TriVia
24.34 Yassine Maniani 95 de Fuut
24.36 Jeffrey Buddenberg 95 de Zeehond '73
24.39 Jakub Foytl 95 de Zijl-LGB
24.47 Jurian Beukers 95 WVZ
50m vrije slag heren senioren 1 (NK-limiet Amsterdam25.28) 
22.72 Jesse Puts 94 Zwemlust den Hommel
23.44 Ruben Klinkers 94 Eiffel Swimmers PSV
23.48 Kingue Struijf 94 AZ&PC
23.83 Ensger Kotterink 94 Albion
23.91* Ramon Fredrik 94 Orca
24.22 Erik Nijholt 94 DZ&PC
24.33 Niels van Basten Batenburg 94 ZC Valkenburg
24.41 Jesse Meijer 94 de Dolfijn
24.42 Stef Heijnekamp 94 WS Twente
24.45* Jelle Peltzer 94 ZC Valkenburg
24.45* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
50m vrije slag heren senioren 2 (NK-limiet Amsterdam 24.56) 
23.74 Bernd Kobesen 93 TriVia
23.75* Walter Jansen 93 de Columbiaan
23.84 Melvin van de Meij 93 MNC Dordrecht
23.90 Menno Manning 93 de Dinkel
23.91 Peter Paul Houtkamp 93 Eiffel Swimmers PSV
23.94 Jens Bakker 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
24.04 Ruben Dekker 93 de Dolfijn
24.20* Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
24.26* Paul Koster 93 Hieronymus
24.29 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
50m vrije slag heren allemaal (NK-limiet Amsterdam 23.91)
21.58* Jasper van Mierlo 90 Eiffel Swimmers PSV
22.30 Joost Reijns 87 de Dolfijn
22.36 Timon Evenhuis 84 TriVia
22.41 Jeroen Baars 92 MNC Dordrecht
22.53 Tom Lommers 90 Nayade 
22.55 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
22.62 Steven Nonnekes 90 Eiffel Swimmers PSV
22.65 Geert Lantink 86 Eiffel Swimmers PSV
22.71 Aziz Nosairi 91 AZ&PC
22.72 Jesse Puts 94 Zwemlust den Hommel

100m vrije slag jongens minioren 5 en later
1.05.52 Bryan Agterdenbos 02 MNC Dordrecht
1.08.81 Brandon van den Berg 02 Poseidon '56
1.10.68* Tim Korstanje 03 Aqua Novio'94
1.11.08* Maurice Pater 02 GZVW
1.12.02* Glenn van Gaalen 02 de Kempvis
1.12.39* Sebastiaan Bal 02 Poseidon'56
1.12.67* Rens van Beek 03 Aqua-Novio'94
1.14.06* Sweeder Braakman 02 de Gooye
1.14.09* Sem de Goei 02 WS Twente
1.14.77* Bjorn van Doesburg 02 Zwemlust den Hommel
100m vrije slag jongens minioren 6
1.05.42* Sander Crooijmans 01 VZC E&P
1.05.96 Jelle Smid 01 Aqua-Novio'94
1.06.20* Rick Bulman 01 Hieronymus
1.07.10* Tygo van Hassel 01 ZVVS
1.07.26* Pim Verdaasdonk 01 SBC2000
1.07.41* Max Visser 01 Racing Club
1.08.13* Bas Morelissen 01 IJsselmeer
1.08.17* Vincent Crooijmans 01 VZC E&P
1.08.18* Melle van Gemert 01 SG de Zeeuwse Kust
1.08.26* Luc Kroon 01 Ed-Vo
100m vrije slag jongens junioren 1 (NJK-limiet1.05.71
1.01.06* Calvin Lu 00 ZVVS 
1.01.44* Tyrese Wilson 00 de Fuut
1.02.32* Ruden de Ridder 00 SG de Zeeuwse Kust
1.02.59* Dennis Weening 00 Oceanus
1.02.77 Axel Hanning 00 Stadskanaal
1.03.57* Thom Delno 00 VZC E&P
1.03.67* Anne Schuurmans 00 WVZ
1.03.73* Jari Groenhart 00 TriVia
1.04.15* Martin Ruiter 00 de Houtrib
1.04.17 Max Reinders 00 Racing Club
100m vrije slag jongens junioren 2 (NJK-limiet 1.03.11)
54.99 Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio
56.26* Torben Lammerdink 99 de Berkelduikers
56.54* Luuk Veldman 99 Orca
58.06 Toine Willigers 99 Zwemclub Eijsden
58.55 Jesse van Dijk 99 de Houtrib
58.86* Harm-Jan Wijnhoud 99 ZVV
59.03* Bas Martelhoff 99 het Y
59.31 Thijs van Wieringen 99 de Columbiaan
59.33* Jacob de Roos 99 DZ&PC
59.33* Riku Wakabayashi 99 Kimbria
100m vrije slag jongens junioren 3 (NJK-limiet 57.02) 
54.07 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
54.96 Lars van der Velden 98 DAW
55.22 Ruben Stam 98 de Dolfijn
55.47 Tom Laarhuis 98 De Dinkel
55.64* Dennis Bougrimov 98 MNC Dordrecht
55.91* Frank Roovers 98 de Houtrib
55.94 Berjen Mellema 98 Nova
56.12 Gauke Eilander 98 Bikkel Hoogeveen
56.17* Jort Stienstra 98 WVZ
56.30* Thomas Kappe 98 Bikkel Hoogeveen
100m vrije slag jongens junioren 4 ((NJK-limiet 55.57)
52.96 Ben Schwietert 97 DWK
53.33 Owen van Krimpen 97 Van Vliet Barracuda
53.42* Peter Rothengatter 97 DWK
53.71 Tom van Elsen 97 SG de Zeeuwse Kust
54.13 Casper Zwier 97 SG De Zeeuwse Kust
54.93 Pascal Nuijten 97 Westland Dijkglas
55.04 Luuk Nijland 97 de Berkelduikers
55.22 Stijn Avezaat 97 One Team Swimming
55.30* Ruben van Leeuwen 97 VZC E&P
55.38 Lars Bottelier 97 VZV
100m vrije slag jongens jeugd 1 (NK-limiet Amsterdam 56.37)
48.74 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
51.05 Laurent Bams 96 ZC Eijsden
51.56 Yoran Klos 96 de Dinkel
51.89 Oliver Brache 96 de Dolfijn
52.07 Bjorn Scherbeijn 96 Eiffel Swimmers PSV
52.57 Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV
53.53 Yamiko Steenhoek 96 ZOB'66/RTC 
53.65 Lars Haarsma 96 DAW
53.72 Wimar Lindenberg 96 Hieronymus
53.79 Sem Hermans 96 Eiffel Swimmers PSV
100m vrije slag jongens jeugd 2 (NK-limiet Amsterdam 55.93) 
51.12 Mateusz Kobus 95 One Team Swimming (POL)
51.26 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
51.30 Lucas Greven 95 Eiffel Swimmers PSV
52.04* John Smit 95 MNC Dordrecht
52.12 Ties Elzerman 95 de Dolfijn/E.ON-NZA
52.53 Mart Theunissen 95 ZC Valkenburg
52.81 Guus van Stiphout 95 Zeester Meerval
53.09 Jakub Foytl 95 de Zijl-LGB
53.39 Sem van Lith 95 Aqua-Novio'94
53.39* Marco Uppelschoten 95 de Houtrib
100m vrije slag heren senioren 1 (NK-limiet Amsterdam 55.24)
50.49 Jesse Puts 94 Zwemlust den Hommel
50.66 Ruben Klinkers 94 Eiffel Swimmers PSV
50.74 Kingue Struijf 94 AZ&PC
51.37 Ensger Kotterink 94 Albion
52.34 Erik Nijholt 94 DZ&PC
52.39* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
52.62* Ramon Fredrik 94 Orca
52.82 Stef Heijnekamp 94 OZ&PC
52.99 Jorrick Druyven 94 DAW
53.27* Maiko Bouma 94 DZ&PC
100m vrije slag heren senioren 2 (NK-limiet Amsterdam 53.78)
49.08 Dion Dreesens 93 Eiffel Swimmers PSV
51.42* Jens Bakker 93 de Dolfijn
51.95 Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
52.33 Menno Manning 93 de Dinkel
52.53 Bart Dunweg 93 ZVVS
52.68 Ruben Dekker 93 de Dolfijn
52.85 Paul Koster 93 Hieronymus
52.86* Walter Jansen 93 de Columbiaan
53.14* Lars Sieval 93 LZ 1886
53.20* Pim Kienhuis 93 de Dinkel
100m vrije slag heren allemaal (NK-limiet Amsterdam 52.42)
48.05 Joost Reijns 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
48.74 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
48.98 Jasper van Mierlo 90 Eiffel Swimmers PSV
49.08 Dion Dreesens 93 Eiffel Swimmers PSV
49.27 Timon Evenhuis 90 de Dolfijn
49.51 Aziz Nosairi 91 de Fuut
49.71 Steven Nonnekes 90 Eiffel Swimmers PSV
49.79 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
49.84 Geert Lantink 86 Eiffel Swimmers PSV
49.97 Jeroen Baars 92 MNC Dordrecht
 
200m vrije slag jongens minioren 6 en later
2.24.17* Sander Crooijmans 01 VZC E&P
2.27.00* Rick Bulman 01 Hieronymus
2.27.13* Tygo van Hassel 01 ZVVS
2.27.21* Jelle Smid 01 Aqua-Novio'94
2.28.44 Luuk Roosen 01 Zwemclub Eijsden
2.28.48* Melle van Gemert 01 SG de Zeeuwse Kust
2.29.56* Jeroen Aerssens 01 de Schelde
2.30.15* Ivo Stolk 01 de Zeehond'73
2.30.95* Mart Niehoff 01 De Zwoer
2.31.86* Vincent Crooijmans 01 VZC E&P
200m vrije slag jongens junioren 1 (NJK-limiet 2.26.25)
2.15.92* Ruden de Ridder 00 SG de Zeeuwse Kust
2.18.68 Martin Ruiter 00 de Houtrib
2.20.70* Dennis Weening 00 Oceanus
2.21.97 Ian van Tiel 00 WZ&PC Purmerend
2.22.16* Bram van Gent 00 Kerkdriel
2.22.24* Tyrese Wilson 00 de Fuut
2.22.30* Nick van Irsel 00 SBC2000
2.22.58* Anne Schuurmans 00 WVZ
2.22.92* Thom Delno 00 VZC E&P
2.23.04* Noah Legerstee 00 D'elft
200m vrije slag jongens junioren 2 (NJK-limiet 2.20.47)
2.06.36* Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio ´94
2.06.89* Torben Lammerdink 99 de Berkelduikers
2.08.47* Luuk Veldman 99 Neptunia '24
2.09.36* Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
2.10.39* Riku Wakabayashi 99 Kimbria (JPN)
2.10.55 Dario van Hulst 99 ZC Valkenburg
2.10.72* Harm-Jan Wijnhoud 99 ZVV
2.10.89* Jesse van Dijk 99 de Houtrib
2.11.20* Bonk Stout 99 de Dolfijn
2.11.37 Toine Willigers 99 Zwemclub Eijsden
200m vrije slag jongens junioren 3 (NJK-limiet 2.06.92)
1.56.50 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
1.59.83* Tom Laarhuis 98 De Dinkel
2.00.84* Lars van der Velden 98 DAW
2.00.85* Ruben Stam 98 de Dolfijn
2.02.29 Frank Roovers 98 De Houtrib
2.02.73* Dennis Bougrimov 98 MNC Dordrecht
2.03.82* Leroy Van Ooijik 98 VZC E&P
2.03.95 Floris Kotterink 98 de Veene
2.04.34* Friso van der Meulen 98 TriVia
2.04.41* Thomas Kappe 98 Bikkel Hoogeveen
200m vrije slag jongens junioren 4 (NJK-limiet 2.03.69)
1.57.01 Casper Zwier 97 SG de Zeeuwse Kust
1.58.54* Ben Schwietert 97 DWK
1.59.11 Tom van Elsen 97 SG de Zeeuwse Kust
1.59.36* Peter Rothengatter 97 ESCA Zwemmen
1.59.42 Owen van Krimpen 97 Van Vliet-Barracuda
1.59.98* Stijn Avezaat 97 One Team Swimming
2.00.13* Ruben van Leeuwen 97 VZC E&P
2.00.73* Max Hermans 97 Eiffel Swimmer PSV
2.01.39 Pascal Nuijten 97 Westland Dijkglas
2.02.32* Luuk Nijland 97 de Berkelduikers
200m vrije slag jongens jeugd 1 (NJK-limiet  Amsterdam 2.03.01)
1.46.66 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
1.53.64 Oliver Brache 96 de Dolfijn
1.55.47 Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV
1.55.59 Scott Bole 96 de Dolfijn
1.55.67 Yoran Klos 96 de Dinkel
1.57.10* Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden
1.57.20 Frank de Graaf 96 DWK
1.57.26* Niels Kemperink 96 WS Twente
1.57.54 Lars Haarsma 96 de Dolfijn
1.58.60 Marnix Ykema 96 DWK
200m vrije slag jongens jeugd 2 (NK-limiet Amsterdam 2.02.05)
1.50.41 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
1.52.72 Lucas Greven 95 Zeester-Meerval
1.53.71* Mateusz Kobus 95 One Team Swimming
1.55.42* John Smit 95 MNC Dordrecht
1.56.38 Marco Uppelschoten 95 de Houtrib
1.56.73* Guus van Stiphout 95 Zeester-Meerval
1.57.01 Mart Theunissen 95 Zwemclub Eijsden
1.57.09 Oscar van den Heuvel 95 de Columbiaan
1.57.22* Jakub Foytl 95 de Zijl-LGB (CZE)
1.57.32 Derk-Jan Knol 95 Bikkel Hoogeveen
200m vrije slag heren senioren 1 (NK-limiet Amsterdam 2.00.98)
1.51.30 Ruben Klinkers 94 SG Hellas/Glana/Nimo
1.54.47* Erik Nijholt 94 DZ&PC
1.54.66* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
1.55.57* Jesse Puts 94 Zwemlust den Hommel
1.55.70 Ensger Kotterink 94 Albion
1.56.11 Ramon Fredrik 94 Orca
1.56.26 Date van der Zaag 94 Eiffel Swimmers PSV
1.56.37 Jacco Doest 94 DWK
1.57.03* Ensger Kotterink 94 Albion
1.57.08* Stef Heijnekamp 94 OZ&PC
200m vrije slag heren senioren 2 (NK-limiet Amsterdam 1.57.95)
1.46.00 Dion Dreesens 93 Eiffel Swimmers PSV
1.50.76 Jens Bakker 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.53.56 Bart Dunweg 93 ZVVS
1.53.63 Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
1.54.98 Marcel Schouten 93 Eiffel Swimmers PSV
1.55.94* Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
1.56.41 Bernd Kobesen 93 TriVia
1.56.51* Paul Koster 93 Hieronymus
1.56.56* Timo Dinkelberg 93 ZVVS
1.56.58 Ruben Dekker 93 de Dolfijn
200m vrije slag heren allemaal (NK-limiet Amsterdam 1.55.09)
1.44.86 Joost Reijns 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.46.00 Dion Dreesens 93 Eiffel Swimmers PSV
1.46.66 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
1.49.27 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
1.49.49 Joeri Verlinden 88 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.49.82 Steven Nonnekes 90 Eiffel Swimmers PSV
1.50.41 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
1.50.70* Timon Evenhuis 90 TriVia
1.50.76 Jens Bakker 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.51.19 Geert Lantink 86 Eiffel Swimmers PSV

400m vrije slag jongens minioren 5 en later
5.26.76* Sem de Goei 02 WS Twente
5.27.70* Maurice Pater 02 GZVW
5.40.28* Brendon van den Berg 02 Poseidon'56
5.51.59* Wouter Verdoes 02 LZ 1886
5.55.94* Raoul Witten 02 Bikkel Hoogeveen
5.57.62* Luka Bouwman 01 Eiffel Swimmers PSV
6.03.93* Guus Hoogduin 02 LZ 1886
6.05.59* Anthony Huynh 01 VZC E&P
6.07.40* Riku Wakabayashi 02 Kimbria
6.07.54* Jelmer Nederhoed 02 NZ&PC
400m vrije slag jongens minioren 6 en later
5.10.43* Sander Crooijmans 01 VZC E&P
5.14.29* Tygo van Hassel 01 ZVVS
5.18.15* Thomas Jansen 01 WVZ
5.18.72* Vincent Crooijmans 01 VZC E&P
5.18.94* Ivo Stolk 01 de Zeehond '73
5.19.15* Tjeerd van Stein 01 LZ 1886
5.31.82* Mart Niehoff 01 de Zwoer
5.33.65* Luc Kroon 01 Ed-Vo
5.37.73* Joop Tuppe 01 Kerkdriel
5.38.36* Jonah Stekelenburg 01 Zwemlust den Hommel
400m vrije slag jongens junioren 1 (NJK-limiet 5.09.11) 
4.44.14* Calvin Lu 00 ZVVS
4.50.76 Martin Ruiter 00 De Houtrib
4.55.57* Axel Hanning 00 Stadskanaal
4.57.48* Bram van Gent 00 Kerkdriel
4.58.13 Thom Delno 00 VZC E&P
4.58.55* Jelle Betten 00 DZ&PC
4.59.01* Arjan Dekker 00 TriVia
5.00.36* Sten Postma 00 VZC E&P
5.01.39 Bernard Rivard 00 WVZ
5.01.42* Niels de Boer 00 Eurode Kerkrade
400m vrije slag jongens junioren 2 (NJK-limiet 4.56.18) 
4.27.94 Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
4.29.25 Luuk Veldman 99 Neptunia'24
4.31.42 Jan-Arnoud Melse 99 DZ&PC
4.35.09* Harm-Jan Wijnhoud 99 ZVV
4.35.71 Noah Eversdijk 99 SG de Zeeuwse Kust
4.36.05 Bonk Stout 99 de Dolfijn
4.39.93* Torben Lammerdink 99 de Berkelduikers
4.40.16* Toine Willigers 99 Zwemclub Eijsden
4.41.50* Adam Juhasz 99 Racing Club
4.42.26* Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio'94
400m vrije slag jongens junioren 3 (NJK-limiet 4.28.33)
4.06.56 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
4.16.32* Tom Laarhuis 98 de Dinkel
4.19.02 Timos Skotadis 98 Oceanus
4.22.16 Frank Roovers 98 De Houtrib
4.23.63 Floris Kotterink 98 de Veene
4.23.82 Lars van der Velden 98 DAW
4.26.04* Jordy Severins 98 Eurode Kerkrade
4.26.42 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
4.27.01* Gauke Eilander 98 Bikkel Hoogeveen
4.28.22 Ruben Stam 98 de Dolfijn
400m vrije slag jongens junioren 4 (NJK-limiet 4.21.56)
4.08.76* Ruben van Leeuwen 97 VZC E&P
4.14.26 Casper Zwier 97 SG de Zeeuwse Kust
4.17.18* Stijn Avezaat 97 One Team Swimming
4.18.13 Peter Rothengatter 97 DWK
4.18.82 Jorn Steenbergen 97 DZ&PC
4.19.12* Ivar de Jong 97 de Dolfijn
4.19.17* Lars Bottelier 97 VZV
4.20.80 Maurice van der Ploeg 97 De Kikker
4.21.26 Jorn Steenbergen 97 DZ&PC
4.21.32 Owen van Krimpen 97 Van Vliet Barracuda
400m vrije slag jongens jeugd 1 (NK-limiet Amsterdam 4.23.59)
3.52.86 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
4.05.36 Scott Bole 96 de Dolfijn
4.08.44* Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV
4.10.60 Lars Haarsma 96 de Dolfijn
4.10.95* Frank de Graaf 96 DWK
4.11.07* Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden
4.12.56 Niels Kemperink 96 OZ&PC
4.13.93 Mike van Herk 96 Eiffel Swimmers PSV
4.15.58* Sven Dogger 96 de Zwoer
4.16.17* Daniël Buijs 96 AZ&PC
400m vrije slag jongens jeugd 2 (NK-limiet Amsterdam 4.20.79) 
3.50.31 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
3.58.48 Lucas Greven 95 Eiffel Swimmers PSV
4.10.78* John Smit 95 MNC Dordrecht
4.10.82* Mateusz Kobus 95 One Team Swimming (POL)
4.13.26* Jeffrey van Zetten 95 Octopus
4.13.36* Sem van Lith 95 Aqua-Novio'94
4.13.45 Jurian Beukers 95 WVZ
4.13.62 Damon Peperkamp 95 de Dinkel
4.13.84 Rowan Keen 95 ZC Borger
4.14.10 Marco Uppelschoten 95 de Houtrib
400m vrije slag heren senioren 1 (NK-limiet Amsterdam 4.18.15)
4.02.74 Ruben Klinkers 94 Eiffel Swimmers PSV
4.04.90* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
4.06.20* Erik Nijholt 94 DZ&PC
4.11.18* Jacco Doest 94 DWK
4.15.90* Ramon Fredrik 94 Orca
4.21.01* Huub van Houwelingen 94 AZ&PC
4.21.32* Arjan Knipping 94 Livo
4.22.54* Stef Heijnekamp 94 WS Twente
4.23.71* Jesse Puts 94 Zwemlust den Hommel
4.23.92* Mike Schel 94 NDD
400m vrije slag heren senioren 2 (NK-limiet Amsterdam 4.11.55)
3.46.77 Dion Dreesens 93 Eiffel Swimmers PSV
4.00.37 Marcel Schouten 93 Eiffel Swimmers PSV
4.01.11* Jens Bakker 93 de Dolfijn
4.08.80 Bernd Kobesen 93 TriVia
4.09.34* Timo Dinkelberg 93 ZVVS
4.10.01 Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
4.10.31* Bart Dunweg 93 ZVVS
4.13.49* Paul Koster 93 Hieronymus
4.14.20* Menno Manning 93 de Dinkel
4.14.41* Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
400m vrije slag heren allemaal (NK-limiet Amsterdam 4.05.36)
3.46.77 Dion Dreesens 93 Eiffel Swimmers PSV
3.50.31 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
3.51.72 Joeri Verlinden 88 de Dolfijn/E.ON-NZA
3.52.86 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
3.58.36 Davy Verreussel 89 SG Hellas/Glana/Nimo
3.58.40* Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
3.58.48 Lucas Greven 95 Eiffel Swimmers PSV
3.59.59* Joost Reijns 87 de Dolfijn
4.00.37 Marcel Schouten 93 Eiffel Swimmers PSV
4.00.47* Fabian Beimin 91 AZ&PC

800m vrije slag jongens minioren 6
11.01.33* Sander Crooymans 01 de Rijn
11.05.00* Thomas Jansen 01 WVZ
11.11.33* Ivo Stolk 01 de Duck
11.12.43* Vincent Crooymans 01 de Rijn
11.21.73* Joop Tuppe 01 Kerkdriel
11.34.26* Bas Morelissen 01 IJsselmeer
11.34.88* Tjeerd van Stein 01 LZ 1886
11.37.98* Lucas Orieux 01 DES
11.41.00* Jeroen de Mooij 01 LZ 1886
11.43.44* Marcel Delfstra 01 Orca
800m vrije slag jongens junioren 1 
9.52.96* Axel Hanning 00 Stadskanaal
10.11.35 Martin Ruiter 00 de Houtrib
10.20.69 Bernard Rivard 00 WVZ
10.20.74 Anne Schuurmans 00 WVZ
10.23.51* Niels Hofmeijer 00 WS Twente
10.28.36* Kjell Bakker 00 SG HGN
10.30.95* Sebastiaan Rottier 00 TriVia
10.31.13* Arjan Dekker 00 TriVia
10.32.65* Olivier Jans 00 de Fuut
10.33.12 Niels de Boer 00 Eurode Kerkrade
800m vrije slag jongens junioren 2
9.19.75 Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
9.35.61 Adam Juhasz 99 Racing Club
9.39.13 Luuk Veldman 99 Orca
9.43.32 Stef Poolman 99 WS Twente
9.52.24* Max Bond 99 Zwemlust den Hommel
10.06.82 Wesley Bos 99 HPC
10.10.11* Jesse van Dijk 99 de Houtrib
10.10.83* Sander Dorland 99 WZ&PC Purmerend
10.11.80* Joko Vievermans 99 Eiffel Swimmers PSV
10.12.95* Thijs van Wieringen 99 de Columbiaan
800m vrije slag jongens junioren 3
8.42.75 Jorgos Slotadis 98 Racing Club
9.02.63 Floris Kotterink 98 Albion
9.06.61 Frank Roovers 98 de Houtrib
9.12.43 Timos Skotadis 98 Racing Club
9.13.42* Tom Laarhuis 98 de Dinkel
9.17.58 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
9.29.54* Mart Kortman 98 de Dinkel
9.31.55* Leroy van Ooijik 98 VZC E&PC
9.33.72* Lars van der Velden 98 DAW
9.36.04* Bart Sommeling 98 Oceanus
800m vrije slag jongens junioren 4
8.53.27* Ruben van Leeuwen 97 VZC E&P
9.02.04* Maurice van der Ploeg 97 de Kikker
9.03.86* Ben Schwietert 97 DWK
9.04.11* Stijn Avezaat 97 One Team Swimming
9.05.86 Casper Zwier 97 SG de Zeeuwse Kust
9.10.02 Jorn Steenbergen 97 DZ&PC
9.10.76* Tim van der Steen 97 ZVVS
9.15.53 Martijn Kornet 97 One Team Swimming
9.16.74* Lars Bottelier 97 VZV
9.26.22* Krijn de Kievit 97 Racing Club
800m vrije slag jongens jeugd 1
8.35.29* Frank de Graaf 96 DWK
8.44.98* Sven Dogger 96 de Zwoer
8.50.50 Scott Bole 96 de Dolfijn
8.54.80* Daniël Buijs 96 AZ&PC
9.01.57* Karst Boersma 96 de Dinkel
9.10.45* Pepijn Smits 96 Eiffel Swimmers PSV
9.11.13* Erik Pape 96 Octous
9.14.85 Minne Koopmans 96 Orca
9.13.48* Casper Muselaers 96 Octopus
9.19.30 Armand Heyder 96 ZV Westland Dijkglas
800m vrije slag jongens jeugd 2
8.11.43 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
8.46.81 Rowan Keen 95 ZC Borger
8.52.17 Lars Schoffelmeer 95 ZVVS
8.56.04* Mateusz Kobus 95 One Team Swimming (POL)
8.58.99* Jeffrey van Zetten 95 Octopus
8.59.64* Melvin Prins 95 SBC2000
9.04.07* Arjan Hanse 95 AZ&PC
9.08.11* Marco Uppelschoten 95 de Houtrib
9.10.20* Damon Peperkamp 95 de Dinkel
9.10.66* Nick Cleintuar 95 ZVVS
800m vrije slag heren senioren 1 
8.32.11* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
8.58.30* Ramon Fredrik 94 Orca
9.07.09* Huub van Houwelingen 94 AZ&PC
9.16.53* Emiel van Beusekom 94 Van Vliet Barracuda
9.23.88* Frans Bijl 94 het Y
9.28.17* Daan Viering 94 de Waalstroom
9.30.84* Gert Norg 94 Deltasteur
9.33.92* Lester Snackers 94 Brunssum
9.45.26* Robin Nahon 94 de Bevelanders
9.48.44* Mike Schel 94 NDD
800m vrije slag heren senioren 2  
8.53.73* Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
8.58.64* Kasper Leeuw 93 de Dinkel
9.23.88* Harm Donkers 93 de Warande
9.26.13* Joeri Prins 93 SBC2000
9.49.51* Taco Wonder 93 de Spatters
9.54.46* Pieter Pijnenburg 93 de Warande
9.55.39* Bauke Ytsma 93 Wetterwille
9.56.45* Sietse Wijbenga 93 ZPD
9.59.73* Wouter Kiesewetter 93 ZVW'74
800m vrije slag heren allemaal  
8.11.43 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
8.19.58 Davy Verreussel 89 SG HGN
8.32.11* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
8.35.29* Frank de Graaf 96 DWK
8.41.99 Niels van Eck 94 Bikkel Hoogeveen
8.42.75 Jorgos Slotadis 98 Racing Club
8.44.98* Sven Dogger 96 de Zwoer
8.45.36 Erik Schröder 84 TriVia
8.46.26* Jan Willem van der Graaf 89 het Y
8.46.81 Rowan Keen 95 ZC Borger

1500m vrije slag jongens minioren 6
20.45.29* Thomas Jansen 01 WVZ
1500m vrije slag jongens junioren 1 (NJK-limiet Amsterdam 21.36.18)
19.17.65 Anne Schuurmans 00 WVZ
19.21.83 Bernard Rivard 00 WVZ
19.22.82 Martin Ruiter 00 de Houtrib
19.24.79 Axel Hanning 00 Stadskanaal
20.13.68* Niels de Boer 00 Eurode Kerkrade
20.49.02 Jasper Breugem 00 WVZ
20.58.25 Max Reinders 00 Racing Club
21.11.75* Bas Wensink 00 de Berkelduikers
21.13.07* Mathijs Arnoldus 00 WVZ
21.20.12* Marc Botter 00 Racing Club
1500m vrije slag jongens junioren 2 (NJK-limiet Amsterdam 19.54.25)
17.37.67 Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
18.03.69 Adam Juhasz 99 Racing Club
18.03.83 Luuk Veldman 99 Orca
18.20.99 Stef Poolman 99 WS Twente
19.12.45 Wesley Bos 99 HPC
19.19.58* Joko Vievermans 99 Eiffel Swimmers PSV
19.31.89* Torben Lammerdink 99 de Berkelduikers
19.37.60* Nick van Nijburg 99 de Otters het Gooi
19.56.21* Daan Jente 99 Brunssum
20.05.30* Lars van der Hayden 99 SG Hellas/Glana/KZ
1500m vrije slag jongens junioren 3 (NJK-limiet Amsterdam 18.22.43)
16.24.02 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
17.10.82 Floris Kotterink 98 Albion
17.10.86 Frank Roovers 98 de Houtrib
17.22.82 Timos Skotadis 98 Racing Club
17.24.07* Tim van der Steen 98 ZVVS
17.27.95* Tom Laarhuis 98 de Dinkel
17.33.23 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
18.06.26* Lars van der Velden 98 DAW
18.18.36* Mart Kortman 98 de Dinkel
18.23.92* Lars Ruessink 98 Octopus
1500m vrije slag jongens junioren 4 (NJK-limiet Amsterdam 17.33.92)
16.37.82* Ruben van Leeuwen 97 VZC E&P
17.04.22* Stijn Avezaat 97 One Team Swimming
17.20.40 Jorn Steenbergen 97 DZ&PC
17.24.07* Tim van der Steen 97 ZVVS
17.26.08 Casper Zwier 97 SG de Zeeuwse Kust
17.28.11* Martijn Kornet 97 One Team Swimming
17.56.42* Luuk Nijland 97 de Berkelduikers
17.57.29* Krijn de Kievit 97 Racing Club
18.11.86* Lars Bottelier 97 VZV
18.18.05* Jesse Derk van Schravendijk 97 WS Twente
1500m vrije slag jongens jeugd 1 (NJK-limiet Amsterdam 17.25.08)
16.24.49 Frank de Graaf 96 DWK
16.30.42 Scott Bole 96 de Dolfijn
17.16.17* Karst Boersma 96 de Dinkel
17.21.55* Koen Lems 96 Bikkel Hoogeveen
17.23.48* Pepijn Smits 96 Eiffel Swimmers PSV
17.37.07* Armand Heyder 96 ZV Westland Dijkglas
17.49.60* Josha van den Elsen 96 Aquapoldro
17.57.73* Erik Pape 96 Noord Veluwe
18.04.96* Yoran Klos 96 de Dinkel
18.20.47* Paul van Groll 96 Widex GZC DONK
1500m vrije slag jongens jeugd 2 (NK-limiet Amsterdam 17.13.99)
15.20.66 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
16.51.28 Lars Schoffelmeer 95 ZVVS
16.55.28 Rowan Keen 95 ZC Borger
17.06.48* Mateusz Kobus 95 One Team Swimming (POL)
17.16.69* Nick Cleintuar 95 ZVVS
17.40.69* Jeffrey van Zetten 95 Octopus
17.42.32* Damon Peperkamp 95 de Dinkel
17.58.70* Jeroen Lorius 95 Bikkel Hoogeveen
18.16.53* Roy Bos 95 de Devel
18.16.64* Coen Reukers 95 de Dinkel
1500m vrije slag heren senioren 1 (NK-limiet Amsterdam 17.06.90)
16.11.65* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
17.02.06* Ramon Fredrik 94 Orca
17.52.95* Daan Viering 94 de Waalstroom
18.07.94* Frans Bijl 94 het Y
18.19.89* Rutger Borgerink 94 de Dinkel
18.28.73* Robin Nahon 94 de Bevelanders
18.32.28* Thomas Rietveld 94 TRB-RES
18.47.19* Marcel Marsman 94 Fysius het Ravijn
19.00.14* Sjors Kamphuis 94 DWV
19.22.89* Stefan Timmermans 94 RZC
1500m vrije slag heren senioren 2 (NK-limiet Amsterdam 16.41.90)
17.01.75* Kasper Leeuw 93 de Dinkel
17.04.30* Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
17.46.48* Joeri Prins 93 SBC2000
18.45.48* Sietse Wijbenga 93 ZPD
19.31.17* Tim Somers 93 Wijchen
19.36.81* Bauke Ytsma 93 ZPD
19.47.87* Henk-Jan Verkaik 93 Orca
1500m vrije slag heren allemaal (NK-limiet Amsterdam 16.18.15)
15.20.66 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
15.38.21 Davy Verreussel 89 SG Hellas/Glana/Nimo
16.11.65* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
16.24.02 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
16.24.49 Frank de Graaf 96 DWK
16.30.42 Scott Bole 96 de Dolfijn
16.30.67* Jan Willem v.d.Graaff 89 het Y
16.32.15* Erik Schröder 84 TriVia
16.51.28 Lars Schoffelmeer 95 ZVVS
16.55.28 Rowan Keen 95 ZC Borger

2000m vrije slag heren allemaal

 


All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




19 januari 1980
Met 8.15.4 is Gerard Smit, Zwemlust/den Hommel de snelste 800 meterzwemmer tijdens de competitie in Utrecht. De prestatie is goed voor een NR.
Met 8.15.4 is Gerard Smit,  Zwemlust/den Hommel de snelste 800 meterzwemmer tijdens de competitie in Utrecht. De prestatie is goed voor een NR.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl