Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Ranglijsten

Jaarranglijsten 2012: 25 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag
50 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag
Eeuwige ranglijsten: 25 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag Estafettes
50 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag Estafettes
Archief: 2000 / 2001 / 2002 / 2003 / 2004 / 2005 / 2006 / 2007 / 2008 / 2009 / 2010 / 2011

Ranglijsten aller tijden Wisselslag (25 m.baan)

Voor het laatst bijgewerkt op 29 december 2012 swimjos@zwemkroniek.com
* handgeklokt


Dames

Top 50: 100m wisselslag persoonlijk (16 december 2012)
0.57.74 Hinkelien Schreuder, Eiffel Swimmers PSV (2009 Worldcup Berlijn)
0.59.97 Inge Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2009 Worldcup Stockholm)
1.00.09 Femke Heemskerk, E.ON-NZA (2008 EK Rijeka)
1.01.37 Lotte Goosen, DIO (2011 NK Sprint Emmen)
1.01.50 Lieke Verouden, AZ&PC (2010 EK Eindhoven)
1.01.70 Wendy van der Zanden, Eiffel Swimmers PSV (2012 EK Chartres)
1.01.96 Lona Kroese, de Dolfijn (2012 NK Sprint)
1.02.12 Jolijn van Valkengoed, WVZ (2007 EK Debrecen)
1.02.22 Mildred Muis, AZ&PC (1992 FINA Worldcupfinale Palma de Mallorca)
1.02.46 Esmée Bos, AZ&PC (2012 Martinez Cup Amsterdam)

1.02.60 Moniek Nijhuis, de Dolfijn (2010 EK/WK-kwalificatie Eindhoven)
1.02.64 Rieneke Terink, AZ&PC (2009 ISF Aken)
1.02.69 Tessa Brouwer, de Dolfijn/E.ON-NZA (2009 NK Sprint Alkmaar)
1.02.70 Marleen Veldhuis, PSV (2006 Gran Premio Travagliato)
1.02.70 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV (2010 Bolzano)
1.02.75 Miranda Nijenhuis, de Columbiaan/E.ON-NZA (2009 NK Sprint Alkmaar)
1.02.76 Anja van der Hout, de Dolfijn (2010 NK Sprint Drachten)
1.02.80 Manon van Rooijen, de Dolfijn (2008 MK Sprint Alkmaar)
1.02.90 Melanie ten Brink, Swimteam (2004 ISF Aken))
1.03.20* Marianne Muis, AZ&PC (1996 Competitie Amersfoort)

1.03.24 Joëlle Scheps, Eiffel Swimmers PSV (2011 ISF Aken)
1.03.27 Sara Kuijer, AZ&PC (2001 NK Sprint Emmen)
1.03.31 Chantal Groot, De Dolfijn (2009 competitie Amsterdam)*
1.03.45 Willemijn Knot, de Dolfijn (2011 NK Sprint)
1.03.67 Lenneke van Schaik, de Dolfijn (2008 NK Sprint Alkmaar)
1.03.68 Kira Toussaint, de Dolfijn (2012 NK Sprint Heerenveen)
1.03.71 Marieke Mastebroek, Eemsrobben (1991)
1.03.77 Marjolein Delno, DWK (2012 NK Sprint Heerenveen)
1.03.85 Rieneke Schinkel, de Whee (2003 NK Sprint Amsterdam)
1.03.95 Madelon Baans, de Kempvis (1997 NK Sprint Amersfoort)

1.03.96 Brenda Starink, DWK (1996)
1.03.11 Manon Minneboo, Eiffel Swimmers PSV (2012 Martinez Cup Amsterdam)
1.04.01 Minouche Smit, DWK (1996)
1.04.08 Cynthia Verkaik, Orca (2012 Martinez Cup Amsterdam)
1.04.33 Anouk Elzerman, de Dolfijn (2010 NK Sprint Drachten)
1.04.35 Wilma van Hofwegen, AZ&PC (1998)
1.04.46 Annabel Kosten, AZ&PC (2002 NK Sprint Nieuwegein)
1.04.47 Ilse Kraaijeveld, Orca (2010 FSK Leeuwarden)
1.04.48 Nienke Valen, AZ&PC (1998)
1.04.54 Paula Boot, DZ&PC (2001 NK Sprint Emmen)

1.04.58 Manon van Vulpen, Eiffel Swimmers PSV (2007 NK Sprint Drachten)
1.04.61 Inge de Bruijn, Nautilus (1993)
1.04.63 Kirsten Vlieghuis, PSV (1995 NK Sprint Emmen)
1.04.63 Kim Loeffen, Zeester Meerval (2012 Brabantse Sprint Eindhoven)
1.04.65 Kelly ter Doest, de Whee (2009 NK Sprint)
1.04.71 Ranomi Kromowidjojo, Eiffel Swimmers PSV
1.04.78 Miranda Bosma, PSV (2003 NK Sprint Amsterdam)
1.04.78 Kelly de Jong, Eiffel Swimmers PSV (2012 Competitie Amersfoort)*
1.04.81 Marieke Stuiver, AZ&PC (2003)
1.04.90 Parand Zarekiani, de Dolfijn (2012 Pinkstertoernooi Purmerend)

Top 49: 200m wisselslag persoonlijk (15 december 2012)
2.09.66 Wendy van der Zanden, Eiffel Swimmers PSV (2011 EK Szczecin)
2.09.78 Femke Heemskerk, de Dolfijn (2008 NK Amsterdam)
2.10.53 Hinkelien Schreuder, Eiffel Swimmers PSV (2009 EK Istanbul)
2.11.83 Lieke Verouden, AZ&PC (2011 Competitie Amersfoort)*
2.12.41 Rieneke Terink, AZ&PC (2009 ONK Amsterdam)
2.12.72 Marianne Muis, ZPA (1990 NK Drachten)
2.13.58 Jolijn van Valkengoed, de Dolfijn (2006 NK Drachten)
2.13.77 Mildred Muis, AZ&PC (1991)
2.13.84 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV (2009 Nordsjostevnet Stavanger)
2.14.54 Lona Kroese, de Dolfijn/E.ON-NZA (2011 Limietwedstrijd Purmerend)*

2.15.25 Esmée Bos, AZ&PC (2012 NK Amsterdam)
2.15.25 Marjolein Delno, Eiffel Swimmers PSV (2012 Martinez Cup)
2.15.38 Melanie ten Brink, Swimteam (2004 NK Drachten)
2.15.63 Ilse Kevelham, PSV (2001 NK Alphen a/d Rijn)
2.15.65 Minouche Smit, DWK (1995 NK Eindhoven)
2.15.69 Brenda Starink, DWK (1998 NK Den Bosch)
2.15.90 Carla Geurts, UZSC (1998 NK Den Bosch)
2.16.07 Joëlle Scheps, WVZ (2010 Competitie Voorschoten)*
2.16.20 Lisa Dreesens, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)
2.16.53 Kirsten Vlieghuis, PSV (1994 NK Amersfoort)

2.16.57 Kristel Tellegen, PSV (1996 US Open San Antonio)
2.16.92 Cynthia Verkaik, Orca (2012 NK Amsterdam)
2.16.94 Annemarie Verstappen, BZV (1982 NK Zutphen)
2.17.12 Moniek Nijhuis, de Dolfijn (2010 Competitie Purmerend)*
2.17.20 Jolanda de Rover, DJK (1983)*
2.17.24 Sara Kuijer, AZ&PC (2000 NK Nieuwegein)
2.17.38 Marieke Mastebroek, Eemsrobben (1991)
2.17.42 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2012 Competitie Eindhoven)*
2.17.54 Manon van Rooijen de Dolfijn (2008 Finale A-Competitie Amsterdam)
2.17.66 Inge Dekker, de Kempvis (2004 GP Barneveld)

2.18.19 Anja van der Hout, de Dolfijn (2012 Competitie Purmerend)*
2.18.20 Ilse van Hoorn, AZ&PC (2012 Competitie Eindhoven)*
2.18.36 Linda Oegema, de Dolfijn (1992)
2.18.50 Inge de Bruijn, Nautilus (1996 Competitie Amersfoort)*
2.18.65 Baukje Wiersma, Orca (1988)
2.18.70 Madelon Baans, de Kempvis (1996)*
2.18.76 Naomi van der Woerd, TZC/Vahalis (1992 NK Drachten)
2.18.79 Lenneke van Schaik, de Dolfijn (2006 NK Drachten)
2.18.81 Tessa Brouwer, de Dolfijn (2012 Martinez Cup)
2.18.90 Mariska van Harn, DWK (1996)*

2.19.08 Ilse Kraaijeveld, Orca (2009 ONK Amsterdam)
2.19.10* Saskia van der Kolk, het Ravijn (1984)
2.19.25 Kira Bulten, de Steur (1992)
2.19.33 Marieke Stuiver, AZ&PC (2002)
2.19.33* Mariët Koster, Bikkel Hoogeveen (2011 Competitie Hoogeveen)
2.19.36 Renate Wigger, de Dinkel (1988)
2.19.42 Lotte Goosen, Eiffel Swimmers PSV (2009)*
2.19.36 Renate Wigger, de Dinkel (1988)
2.19.69 Miranda Nijenhuis, de Columbiaan (2012 Martinez Cup)

Top 47: 400m wisselslag persoonlijk dames (16 december 2012)
4.36.91 Rieneke Terink, AZ&PC (2009 ONK Amsterdam)
4.37.45 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)
4.39.05 Lieke Verouden, AZ&PC (2010 Time trial Drachten)
4.40.56 Femke Heemskerk, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)
4.40.19 Wendy van der Zanden, Eiffel Swimmers PSV (2012 WK Istanbul)
4.42.82 Marianne Muis, Dedemsvaart AC (1988 Arena Festival Bonn)
4.43.42 Carla Geurts, UZSC (1998 NK Den Bosch)
4.45.33 Mildred Muis, Dedemsvaart AC (1988 Arena Festival Bonn)
4.45.35 Marjolein Delno, Eiffel Swimmers PSV (2012 Martinez Cup Amsterdam)
4.47.31 Hinkelien Schreuder, PSV (2004 NK Drachten)

4.48.33 Kirsten Vlieghuis, PSV (1994 NK Amersfoort)
4.48.43 Kristel Tellegen, PSV (1996 US Open San Antonio)
4.49.25 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)
4.49.42 Annelies Maas, Gladbeck, GER (1982 Finale Duitse competitie)
4.49.50 Lisa Dreesens, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)
4.49.60 Jolanda de Rover, DJK (1983)*
4.49.77 Lona Kroese, de Dolfijn (2009 Competitie Amsterdam)*
4.50.02 Linda Oegema, Sabadell (1992)
4.50.16 Joëlle Scheps, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)
4.50.94 Esmée Bos, DWK (2010 ONK Amsterdam)

4.51.06 Ilse Kevelham, PSV (2001 NK Alphen a/d/ Rijn)
4.51.09 Melanie ten Brink, Swimteam (2005 Limietwedstrijden Amsterdam)*
4.51.39 Iris Westrik, de Dinkel (1990 NK Drachten)
4.51.52 Naomi van der Woerd, TZC/Vahalis (1992 NK Drachten)
4.51.70 Annemarie Verstappen, BZV (1983 Wedstrijd Den Helder)*
4.51.75 Jolijn van Valkengoed, WVZ (2007 ISF Aken)
4.53.20 Minouche Smit, PSV (1996 Amersfoort)*
4.53.57 Daphne Demuth, Dormagen, GER (1987)
4.53.63 Cynthia Verkaik, Orca (2012 NK Amsterdam)
4.53.69 Willemijn Knot, De Dolfijn (2009 Competitie Amsterdam)*

4.54.40 Mariska van Harn, DWK (1994)*
4.54.80 Baukje Wiersma, de Dolfijn (1992)*
4.54.80 Radna Mulder, PSV (1994)*
4.55.14 Brenda Starink, DWK (1999)
4.55.34 Maartje Kouwenberg, DWK (2000)
4.55.60 Jolande van de Meer, Raket (1986)*
4.55.73 Leonie van Noort, de Zijl-LGB (2012 Martinez Cup Amsterdam)
4.55.75 Yvette Vester, AZ&PC (1991)
4.55.91 Ingrid Moers, MZ&PC (1987)
4.56.17 Marloes Oldenburg, Orca (2008 ISF Aken)

4.56.70 Miranda Bosma, Mosa Regio (1999 Galway)
4.57.18 Mariët Koster, Bikkel Hoogeveen (2009 Competitie Barneveld)*
4.57.22 Tessa Vermeulen, de Dolfijn (2012 Martinez Cup Amsterdam)*
4.57.43 Tessa Brouwer, de Dolfijn (2012 Competitie Purmerend)
4.57.51 Ilse Kraaijeveld, Orca (2012 Competitie Drachten)
4.57.60 Tamar Bakker, DWK-XCESS (2002 NK Eindhoven)
4.57.82 Judith van Meijel, HZPC Horst (2012 Limietwedstrijd Horst)*

Heren

Top 50: 100m wisselslag persoonlijk (15 december 2012)
51.93 Robin van Aggele, AZ&PC (2009 EK Istanbul)
53.99 Timon Evenhuis, TriVia (2011 NK Sprint Emmen)
54.19 Marcel Wouda, PSV (1997 Worldcup Parijs)
54.90 Mike Marissen, AZ&PC (2012 Martinez Cup Amsterdam)
54.91 Rudy Ted de Haan, Anker Team Groningen (2009 Speedo International Friendship Meet Maastricht)*
55.34 Ron Dekker, de IJsel (1992 FINA Worldcupfinale Palma de Mallorca)
55.59 Jeroen van den Berkt, PSV (2004 EK-limietwedstr.Eindhoven)
55.68 Devi Wolthuizen, TriVia (2011 NK Sprint Emmen)
55.71 Joeri Verlinden, de Dolfijn (2012 Competitie Amsterdam)
55.79 Jens Bakker, de Dolfijn (2011 EK Szczecin 2011)

55.90 Mitja Zastrow, Eiffel Swimmers PSV (2007 ISF Aken)
56.01 Bram Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2011 Swimmeet Maastricht)*
56.04 Lennart Stekelenburg, de Dolfijn (2008 NK Sprint Alkmaar)
56.07 Gijs Damen, PSV (2005 EK-limietwedstrijden Tilburg)
56.13 Dennis Rijnbeek, AZ&PC (1997 NK Sprint Amersfoort)
56.17 Olaf Wildeboer, CN sabadell (2008 Verenigingskampioenschappen Madrid)
56.41 Davy Verreussel, Hellas-Glana (2009 Speedo International Friendship Meet Maastricht)*
56.48 Aziz Nosairi, de Fuut (2012 Martinez Cup Amsterdam)
56.53 Bastiaan Lijesen, Eiffel Swimmers PSV (EK/WK-kwalificatie 2010)
56.59 Robert Yallop, AZ&PC (2009 NK Sprint Alkmaar)

56.67 Joran Barends, AZ&PC (2008 NK Sprint Alkmaar)
56.71 Sebas van Lith, Aqua-Novio'94 (2012 KK winter Gelderland)
56.81 Stefan Oosting, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Sprint Alkmaar)
56.87 Niels van Eck, Bikkel Hoogeveen (2011 NK Sprint Emmen)
56.97 Melvin Bakker, de Dolfijn (1996)
56.97 Joost Reijns, de Dolfijn (2008 ISF Aken)
57.01 Jan Kersten, de Columbiaan (2009 Competitie Uden)*
57.10 Nick van der Zandt, Zeester-Meerval (2004)
57.11 Benno Kuipers, DWK (1998)
57.14 Merijn Ellenkamp, NDD (2006 NK Sprint Roosendaal)

57.18 Dennis Eliveld, de Dolfijn (2011 NK Sprint Emmen)
57.27 Sander Ganzevles, DWK XCESS (2000)*
57.30 Roy Smeenge, de Dolfijn (2012 Competitie Amsterdam)*
57.34 Pieter Jan de Vries 90 ZV Zwartsluis (2009)
57.36 Steven Nonnekes 90 Eiffel Swimmers PSV (2009)
57.40 Johan Kenkhuis, Swimteam (2005 ISF Aken)
57.42 Thijs van Valkengoed, De Dolfijn (2007 NK Sprint Drachten)
57.42 Luvas Greven, Eiffel Swimmers PSV (2012 Martinez Cup Amsterdam)
57.43 Martin van der Spoel, DWK (1996)
57.57 Casper van Dam, Zwemlust/den Hommel (1992)

57.60 Tim Hoeymans, PSV (1995)
57.64 Gerben Fiere, de Warande (2012 Brabantse Sprintkampioenschappen Eindhoven)
57.66 Mark Baars, MNC Dordrecht (2011 OWKW Waalwijk)*
57.68 Bjorn Scherbeijn, Eiffel Swimmers PSV (2012 Martinez Cup Amsterdam)
57.69 Ivo Wesseling, de Kwakel (1998)
57.70 Tom Lommers, Nayade (2012 Brabantse Sprint Eindhoven)
57.79 Sander Karssen, DWK-XCESS (2007 NK Sprint Drachten)
57.80 Kevin Hondsmerk, de Schelde (2010 NK Sprint Drachten)
57.81 Mark van der Zijden, DWK (1996)
57.81 Raymond van de Merwe, WVZ (2010 Oudejaarswedstrijd Zoetermeer)

Top 43: 200m wisselslag persoonlijk (4 november 2012)
1.55.90 Marcel Wouda, PSV (1998 Worldcup Sydney)
1.57.15 Robin van Aggele, AZ&PC (2008 NK Amsterdam)
1.58.12 Sébas van Lith, Aqua-Novio '94 (2012 ONK Amsterdam)
1.58.47 Lennart Stekelenburg, de Dolfijn (2010 NK Amsterdam)
1.58.62 Mike Marissen, AZ&PC (2012 NK Amsterdam)
1.58.91 Jens Bakker, de Dolfijn (2012 Finale zwemcompetitie Amsterdam)
1.59.81 Nick Driebergen, de Dolfijn (2010 ONK Amsterdam)
2.00.94 Timon Evenhuis, TriaVia (2011 Martinez Cup Amsterdam)
2.00.14 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)
2.01.02 Devi Wolthuizen, TriVia (2011 Finale competitie Amsterdam)

2.01.17 Olaf Wildeboer, CN Sabadell (2007 Spaanse verenigingskampioenschappen Barcelona)
2.01.20 Joost Reijns, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)
2.01.44 Thijs van Valkengoed, WVZ (2008 NK Amsterdam)
2.01.52 Sander Karssen, DWK (2007 NK Amsterdam)
2.01.73 Mark van der Zijden, DWK (1999)
2.01.98 Robert Yallop, AZ&PC (2008 NK Amsterdam)
2.02.35 Stefan de Die, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)
2.02.39 Benno Kuipers, DWK (1998 NK Den Bosch)
2.02.41 Bram Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)
2.02.54 Sander Ganzevles, DWK XCESS (2002)

2.02.69 Edsard Schlingemann, Zevenhuizen (1988 NK Emmen)
2.02.93 Ron Dekker, de IJsel (1988 NK Emmen)
2.03.20 Jeroen van den Berkt, PSV (2004 Nat.wedstrijden Spijkenisse)*
2.03.24 Fabian Willemse, DWK (1998 NK Den Bosch)
2.03.56 Georgios Dimitras, PSV (2000 NK Nieuwegein)
2.03.77 Camillo Bérénos, PSV (1998 NK Den Bosch)
2.03.82 Davy Verreussel, Hellas-Glana (2009 ONK Amsterdam)
2.03.86 Patrick Janssen, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Amsterdam)
2.03.90 Onno Joustra, de Zeeschuimers (1988 NWK Emmen)
2.03.96 Gérard de Kort, HPC (1987 NWK Emmen)

2.04.53 Nick van der Zandt, PSV (2001 EJK Malta)
2.04.58 Lucas Greven, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)
2.04.60 Richard Blank, de Dolfijn (1992)
2.04.67 Stan Steegeling, de Dolfijn (1991)
2.04.75 Felix Broekhuizen, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)
2.04.84 Rudy Ted de Haan, de Aquaflippers (2006 Limietwedstrijden Drachten)
2.04.86 Raymond van de Merwe, WVZ (2011 ISF Aachen)
2.04.87 Sebastiaan Kuijper, DWK XCESS
2.04.90 Tim Hoeymans, PSV (1992)
2.04.90 Ensger Kotterink, Camden Swiss Cottage SC (2011 Martinez Cup Amsterdam)

2.05.01 Fred Eefting, AZ&PC (1982 NK Zutphen)
2.05.05 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2012 Memorial Anteunis Gent)
2.05.27 Philippe Rivard, WVZ (2009 KK Haaglanden 's-Gravenzande)

Top 46: 400m wisselslag persoonlijk (10 november 2012)
4.05.41 Marcel Wouda, PSV (1997 Worldcup Parijs)
4.14.35 Robin van Aggele, SG Zwemlust/Utrecht (2007 ISF Aken)
4.19.22 Davy Verreussel, Hellas/Glana (2009 ISF Aken)
4.19.35 Georgios Dimitras, PSV (2000 NK Nieuwegein)
4.20.20 Lucas Greven, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)
4.20.34 Sander Karssen, DWK (2007 NK Amsterdam)
4.21.14 Jens Bakker, de Dolfijn/E.ON-NZA (2011 ISF Aachen)
4.21.40 Raymond van de Merwe, WVZ (2008 NK Amsterdam)
4.22.17 Fabian Willemse, DWK (1998 NK Den Bosch)
4.23.68 Bram Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2012 Competitie Eindhoven)*

4.23.75 Martin van der Spoel, DWK (1994 NK Amersfoort)
4.24.08 Maarten van der Weijden, MNC Dordrecht (2005 Limietwedstrijden 's-Gravenzande)
4.24.65 Camillo Bérénos, PSV (1998 NK Den Bosch)
4.24.69 Gérard de Kort, HPC (1986 NWK Emmen)
4.24.70* Mark van der Zijden, DWK (1997)
4.25.10 Joost Reijns, de Dolfijn (2008 Competitie Amsterdam)*
4.25.38 Nick Driebergen, de Dolfijn (2008 Competitie Amsterdam)
4.25.41 Fabian Beimin, AZ&PC (2011 ISF Aachen)
4.25.70 Mike Marissen, AZ&PC (2012 Competitie Eindhoven)*
4.25.74 Stan Steegeling, de Dolfijn (1992)

4.26.35 Fred Eefting, AZ&PC (1982 NK Zutphen)
4.26.77 Ron Dekker, de IJsel (1989 NK Dordrecht)
4.27.17 Ruben Klinkers, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)
4.27.55 Sander Ganzevles, DWK (1999)
4.27.70 Ronald Voordouw, Rapido'82 (1995)*
4.27.91 Devi Wolthuizen, TriVia (2008 Competitie Groningen)*
4.28.04 Ferry Weertman, Eiffel Swimmers PSV (2011 Competitie Amersfoort)*
4.28.23 Jeroen van de Loosdrecht, de Kempvis (1993)
4.28.50 Frank Drost, AZ&PC (1987)*
4.26.35 Sébas van Lith, Aqua Novio '94 (2012 NK Amsterdam)

4.28.63 Chester Marsman, AZ&PC (1996 NK Utrecht)
4.28.91 Wouter Houtman, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)
4.29.00 Bas Ido Wennekes, DWK (1997)*
4.29.15 John Keetman, DWK-XCESS (2002)
4.29.45 Felix Broekhuizen, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)
4.29.54 Jan Kersten, de Columbiaan (2009 Competitie Uden)*
4.29.62 Wander Halderman, Zeeschuimers (1988)
4.29.62 Vincent van Iperen, Orca (2010 ONK Amsterdam)
4.29.79 Sam van de Schootbrugge, Eiffel Swimmers PSV (2009)
4.30.02 Philippe Rivard, WVZ (2009 ONK Amsterdam)

4.30.15 Gerard Smit, Zwemlust/den Hommel (1982)
4.30.25 Thijs van Valkengoed, AZ&PC (2009 Competitie Amersfoort)*
4.30.45 David uit den Bogaard, DWK-XCESS (2002 NK Eindhoven)
4.30.78 Joeri Verlinden, Eiffel Swimmers PSV (2007 ISF Aken)
4.31.20 Bennie Mensink, ZPA (1987)*
4.31.71 Arjen van der Meulen, DZ&PC (2007 NK Amsterdam)
 

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




21 september 1988
Met 2.30.83 op de 200 meter schoolslag vestigt Linda Moes (Eemsrobben) in de Olympische B-finale een Nederlands record. Het is in Seoul een voortreffelijke prestatie van de zwemster uit Veendam.
Met 2.30.83 op de 200 meter schoolslag vestigt Linda Moes (Eemsrobben) in de Olympische B-finale een Nederlands record. Het is in Seoul een voortreffelijke prestatie van de zwemster uit Veendam.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl