Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Ranglijsten

Jaarranglijsten 2012: 25 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag
50 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag
Eeuwige ranglijsten: 25 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag Estafettes
50 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag Estafettes
Archief: 2000 / 2001 / 2002 / 2003 / 2004 / 2005 / 2006 / 2007 / 2008 / 2009 / 2010 / 2011

Top-10: Ranglijsten Wisselslag 50m baan 2012

Dit zijn ranglijsten met tijden, gezwommen in het KALENDERJAAR 2012

Per 9 december 2012, bijgewerkt op 10 december 2012 

Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com


Samenstelling Jos van Kuijeren

* = opgenomen met digitale chronometers

Meisjes en Dames

200m wisselslag persoonlijk meisjes minioren 5
2.41.06 Claire Verkijk 01 WVZ
2.47.70 Loulou Janssen 01 de Columbiaan
2.54.00 Nikky Keijzer 01 SG Zaanstad
2.56.68 Indy Jongman 01 Zeester-Meerval
2.56.97 Inge Vieveen 01 WVZ
2.59.34 Elise Tanis 01 de Schotejil
3.00.39 Marieke Wildeboer 01 GZVW
3.00.42 Giorgia Colle 01 de Duck
3.01.67 Sophie de Jonge 01 de Zeehond'73
3.02.05 Bo Souhoka 01 SG Hellas-Glana-Nimo
200m wisselslag persoonlijk meisjes junioren 1 (NJK-limiet 3.00.58)
2.31.16 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
2.40.62 Jasmijn Boon 00 WVZ
2.40.74 Myrthe Beijen 00 GoSwim
2.43.85 Iris Tjonk 00 de Veene
2.44.65 Myrthe Bakker 00 SBC2000
2.45.03 Brigit van der Vegte 00 Octopus
2.46.17 Sophie 't Hart 00 de Columbiaan
2.47.63 Marij van der Mast 00 SBC2000
2.47.97* Marit Boxum 00 ZV Zwartsluis
2.48.08 Laura van Engelen 00 AquAmigos
200m wisselslag persoonlijkmeisjes junioren 2 (NJK-limiet 2.45.45)
2.32.63 Marieke Tienstra 99 TriVia
2.36.72 Josien Wijkhuijs 99 Orca
2.37.29* Rafaëlla van Nee 99 de Dolfijn
2.37.90 Renée Vanderheyden 99 TriVia
2.38.27 Manon Aerssens 99 de Schelde
2.39.48 Manon Manning 99 Nova
2.40.31* Naomi Visser 99 de Dolfijn
2.40.64 Hinke Groos 99 DZ&PC
2.41.13 Pien Schravesande 99 de Lansingh
2.41.49 Eelke Roman 99 LZ 1886
200m wisselslag persoonlijkmeisjes junioren 3 (NJK-limiet 2.40.53)
2.26.65 Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn
2.27.78 Carmen van de Rijt 98 Zeester-Meerval
2.28.66 Kim Busch 98 MNC Dordrecht
2.31.24 Valerie van Roon 98 WVZ
2.33.29 Sterre Mooiweer 98 ZPC de Hof
2.34.10 Serena Stel 98 de Dolfijn
2.34.17 Aniek Bloemendaal 98 DWV
2.34.82 Janina Beckers 98 Eurode Kerkrade
2.35.01 Vivianne Dortmond 98 de Pinquin
2.36.12 Kirsten Bies 98 Dedemsvaart AC
200m wisselslag persoonlijk meisjes jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 2.37.45)
2.24.43 Givenchy Sneekes 97 ZC Ooievaar
2.27.17 Maaike van Veen 97 Bikkel Hoogeveen
2.28.05 Mirl de Boer 97 DAW
2.31.80* Ina Willigers 97 Zwemlcub Eijsden
2.33.18 Manon Friskes 97 DWK
2.34.28 Kim Visser 97 Racing Club
2.34.28 Esmée Six 97 Eiffel Swimmers PSV
2.34.70 Claris de Vries 97 Orca
2.34.86 Marre Zandringa 97 Orca
2.35.29 Angelique van Vark 97 de Gouwe
2.35.29 Joëlle Geerts 97 Poseidon'56
200m wisselslag persoonlijk meisjes jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 2.36.53)
2.18.29 Esmée Bos 96 DWK
2.18.96 Cynthia Verkaik 96 Orca
2.28.01 Maaike de Waard 96 de Zeehond'73
2.30.27 Nicole Bennis 96 WVZ
2.31.44 Femke Remmits 96 One Team Swimming
2.32.18 Asmara Ritmeijer 96 ZVVS
2.32.60 Dorien Butter 96 Racing Club
2.33.07 Renate Hemmes 96 DZ&PC
2.34.66 Laura Hagreis 96 OZ&PC
2.34.58 Willeke Jonkman 96 DZ&PC
200m wisselslag persoonlijk dames senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 2.34.32)
2.22.95 Macy Oortwijn 95 AZ&PC
2.30.12 Sietske Veldkamp 95 ZPC de Hof
2.30.29 Kelly Wigleven 95 MNC Dordrecht
2.31.14 Rachelle Visser 95 AZ&PC
2.32.16 Maud Hoofs 95 Racing Club
2.32.43 Romy van Alphen 95 Olympia
2.33.02 Milou Schraverus 95 AZ&PC
2.33.07* Sanne Bommer 95 de Dolfijn
2.34.32 Michelle Hoogendoorn 95 OZ&PC
2.35.33 Lindi Verkooijen 95 SBC2000
200m wisselslag persoonlijk dames senioren 2 (ONK-limiet Amsterdam 2.25.76)
2.22.09 Marjolein Delno 94 DWK
2.27.05 Inge Pepping 94 de Rijn
2.28.55 Merle Verkijk 94 WVZ
2.28.91 Yvette de Gier 94 De Columbiaan
2.33.73 Marjolein Maris 94 de Houtrib
2.35.57 Jaimy Lee Taskin 94 de Columbiaan
2.36.27 Hermijntje Drenth 94 TZC-Vahalis
2.36.46 Claire de Winter 94 Zwemlust den Hommel
2.36.50* Mirthe Lanfermeijer 94 ZV Hoorn
2.36.82* Chantal Grove 94 Oceanus
200m wisselslag persoonlijk dames allemaal (NK-limiet 2.25.76)
2.13.14 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
2.17.56 Lieke Verouden 90 Racing Club
2.17.60 Lona Kroese 87 de Dolfijn
2.18.29 Esmée Bos 96 DWK
2.18.96 Cynthia Verkaik 96 Orca
2.19.06 Joëlle Scheps 92 Eiffel Swimmers PSV
2.19.77 Inge Dekker 85 CN Marseille/Eiffel Swimmers PSV
2.19.90 Marjolein Delno 94 DWK/RTC Dordrecht
2.20.87 Lisa Dreesens 91 Eiffel Swimmers PSV
2.22.95 Macy Oortwijn 95 AZ&PC

400m wisselslag persoonlijk meisjes junioren 1 
400m wisselslag persoonlijk meisjes junioren 2 (NJK-limiet 5.52.37)
5.32.60 Marieke Tienstra 99 TriVia
5.37.43 Josien Wijkhuijs 99 Orca
5.39.02 Melissa Baars 99 Aquarijn
5.43.40 Moesha Wartes 99 de Dolfijn
5.44.88 Manon Aerssens 99 de Schelde
5.45.14 Renée Vanderheyden 99 TriVia
5.47.76 Naomi Visser 99 de Dolfijn
5.48.00 Katja Kuijlaars 99 MNC Dordrecht
5.48.00 Nikita van den Ouden 99 Hieronymus
5.58.29 Sigrid Hoogendorp 99 Orca
400m wisselslag persoonlijk meisjes junioren 3 (NJK-limiet 5.41.89)
5.12.25 Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn
5.16.65 Carmen van de Rijt 98 Zeester-Meerval
5.21.69 Janina Beckers 98 Eurode Kerkrade
5.26.68 Hanny van Dijk 98 Orca
5.31.90 Serena Stel 98 de Dolfijn
5.33.80 Kirsten Bies 98 Dedemsvaart AC
5.34.27 Vivianne Dortmond 98 de Pinquin
5.34.32 Valerie van Roon 98 WVZ
5.37.34* Chayenne Poorts 98 SG Hellas/Glana/Nimo
5.39.04 Willemein Hoving 98 TriVia
400m wisselslag persoonlijk meisjes jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 5.34.34)
5.04.94 Givenchy Sneekes 97 ZC Ooievaar
5.20.18 Claris de Vries 97 Orca
5.23.66 Mirl de Boer 97 DAW
5.29.68 Esmee Six 97 Eiffel Swimmers PSV
5.32.27 Manon Koster 97 HZPC Horst
5.32.65 Noa Oldenhof 97 de Dolfijn
5.36.76* Latascha Kilian 97 Olympia
5.45.36 Melissa Weber 97 de Zijl-LGB
5.46.00 Maartje Beskers 97 de Warande
5.48.83* Elishia Sinkiewicz 97 SG Hellas/Glan/Nimo
400m wisselslag persoonlijk meisjes jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 5.33.38)
4.58.69 Cynthia Verkaik 96 Orca
5.13.48 Anouque Berghuis 96 de Zijl-LGB
5.22.79 Nicole Bennis 96 WVZ
5.25.22 Asmara Ritmeijer 96 ZVVS
5.28.07 Willeke Jonkman 96 DZ&PC
5.30.71 Elisabeth Rivard 96 WVZ
5.30.32 Elles Becker 96 Zwemclub Zeist
5.31.46 Moniek Heemskerk 96 LZ 1886
5.33.26* Amy van Lier 96 de Vennen
5.35.61 Anouk van der Vlies 96 Zoetermeer
400m wisselslag persoonlijk dames senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 5.27.88)
5.10.11 Macy Oortwijn 95 AZ&PC
5.20.95 Kelly Wigleven 95 MNC Dordrecht
5.25.15 Shireen Post 95 AZ&PC
5.25.36 Samantha Kardol 95 Nuenen
5.36.16 Sietske Veldkamp 95 de Hof
5.39.45 Rosanne Ligtvoet 95 MNC Dordrecht
400m wisselslag persoonlijk dames senioren 2 (ONK-limiet Amsterdam 5.09.07)
4.58.85 Marjolein Delno 94 de Rijn
5.29.39 Jaimy Taskin 94 Noordwijkerhout
5.31.18 Marjolein Maris 94 de Houtrib
5.31.51 Jakonien Koster 94 Bikkel Hoogeveen
5.42.08 Astrid van Nieuwkerk 94 ZV Westland Dijkglas
5.50.86* Judith Kooistra 94 Fysius het Ravijn
5.54.01 Jasmijn Ruijgrok 94 LZ 1886
5.55.56 Emma Siemensma 94 de Zijl-LGB
5.58.27 Johanna de Boer 94 ZPD
6.08.21* Jasmijn Coenen 94 Losser
400m wisselslag persoonlijk dames allemaal (ONK-limiet Amsterdam 5.09.07)
4.48.31 Lieke Verouden 90 Racing Club
4.56.15 Lisa Dreesens 91 Eiffel Swimmers PSV
4.58.70 Cynthia Verkaik 96 Orca
4.58.85 Marjolein Delno 94 DWK/RTC Dordrecht
5.02.71 Maaike Waaijer 90 Eiffel Swimmers PSV 
5.04.94 Givenchy Sneekes 97 ZC Ooievaar
5.06.91 Judith van Meijel 91 HZPC Heerenveen
5.07.98 Leonie van Noort 93 de Zijl-LGB
5.09.64 Ilse van Hoorn 90 Zwemlust den Hommel
5.10.11 Macy Oortwijn 95 AZ&PC

Jongens en heren
200m wisselslag persoonlijk jongens minioren 5 en later
2.48.81 Thomas Jansen 01 WVZ
2.52.30 Jelle Smid 01 Aqua-Novio'94
2.52.77 Rick Bulman 01 Hieronymus
2.53.46 Pim Verdaasdonk 01 SBC2000
2.54.15 Bryan Agterdenbos 02 de Devel
2.56.28 Melle van Gemert 01 SG de Zeeuwse Kust
2.56.94 Sander Crooijmans 01 de Rijn
2.57.15 Ivo Stolk 01 de Duck
2.57.71 Luc Kroon 01 Ed-Vo
2.58.73 Tygo van Hassel 01 ZVVS
200m wisselslag persoonlijk jongens minioren 6
2.42.70 Martin Ruiter 00 de Houtrib
2.42.89 Jari Groenhart 00 Aqua'68
2.44.70 Axel Hanning 00 Stadskanaal
2.45.74 Jelle Betten 00 DZ&PC
2.46.17 Juri Dijkstra 00 TriVia
2.47.43 Anne Schuurmans 00 Bikkel Hoogeveen
2.47.99 Jason Browne 00 Livo
2.49.13 Camo Mieris 00 DIO
2.49.20 Thom Delno 00 de Rijn
2.50.00 Max Reinders 00 Racing Club
200m wisselslag persoonlijk jongens junioren 1 (NJK-limiet 2.50.10)
2.27.11 Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio'94
2.30.98 Torben Lammerdink 99 de Berkelduikers
2.31.15 Luuk Veldman 99 Neptunia'24
2.31.59 Jacob de Roos 99 DZ&PC
2.32.18 Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
2.35.73* Jens Krijgsman 99 de Columbiaan
2.35.80* Toine Willigers 99 ZC Eijsden
2.35.93 Harm-Jan Wijnhoud 99 ZVV
2.36.01 Jesse van Dijk 99 de Houtrib
2.37.32 Bonk Stout 99 de Dolfijn
200m wisselslag persoonlijk jongens junioren 2 (NJK-limiet 2.43.73)
2.17.06 Tom Laarhuis 98 De Dinkel
2.17.08 Jorgos Skotadis 98 Oceanus
2.17.72 Floris Kotterink 98 Albion
2.21.16 Frank Roovers 98 De Houtrib
2.23.63 Gauke Eilander 98 Bikkel Hoogeveen
2.25.07 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
2.26.06 Ruben Stam 98 de Dolfijn
2.27.50 Jelmer Lankhorst 98 Racing Club
2.27.56 Dennis Bougrimov 98 MNC Dordrecht
2.27.60* Lars van der Velden 98 DAW
200m wisselslag persoonlijk jongens junioren 3 (NJK-limiet 2.27.51)
2.18.75 Ben Schwietert 97 DWK
2.20.94 Ruben van Leeuwen 97 VZC E&P
2.20.95 Ivar de Jong 97 de Dolfijn
2.22.19 Owen van Krimpen 97 Van Vliet Barracuda
2.22.23 Luuk Nijland 97 de Berkelduikers
2.22.89 Peter Rotengatter 97 ESCA
2.24.22 Jonathan Davidse 97 SG de Zeeuwse Kust
2.25.27 Max Hermans 97 Eiffel Swimmers PSV
2.25.97* Joris Diepeveen 97 de Dolfijn
2.26.04 Mike Hoek 97 de Duck
2.26.04 Beau Kneppers 97 ZV Hoorn
200m wisselslag persoonlijk jongens junioren 4 (NJK-limiet 2.23.84)
2.04.60 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
2.08.76 Bjorn Scherbeijn 96 de Schelde/RTC Dordrecht
2.10.92 Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden
2.12.32 Yamiko Steenhoek 96 ZOB'66
2.14.45* Oliver Brache 96 de Dolfijn
2.17.02 Niels Kemperink 96 OZ&PC
2.19.44* Scott Bole 96 de Dolfijn
2.19.87 Lars Haarsma 96 de Dolfijn
2.20.70 Sem Hermans 96 Eiffel Swimmers PSV
2.20.73* Daniël Buijs 96 AZ&PC
200m wisselslag persoonlijk jongens jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 2.22.08)
2.08.82 Lucas Greven 95 ZC Valkenburg/GZVN
2.12.25 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
2.12.57 Sem van Lith 95 Aqua-Novio'94
2.13.47 Arjan Hanse 95 AZ&PC
2.13.50 Mateusz Kobus 95 One Team Swimming
2.13.90 Diego de Meyer 95 de Bruinvis
2.18.67 Marco Uppelschoten 95 de Houtrib
2.19.28 Damon Peperkamp 95 de Dinkel
2.19.41 Arno Kamminga 95 de Columbiaan
2.19.44 Guus van Stiphout 95 Zeester Meerval
200m wisselslag persoonlijk jongens jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 2.20.65)
2.07.23 Ensger Kotterink 94 Camden Swiss Cottage SC
2.08.83 Ruben Klinkers 94 SG Hellas/Glana/Nimo
2.14.22 Ramon Fredrik 94 Orca
2.14.37 Niels van Basten Batenburg 94 ZC Valkenburg
2.14.47 Date van der Zaag 94 Eiffel Swimmers PSV
2.17.07* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
2.17.46 Arjan Knipping 94 Livo
2.17.93 Erik Nijholt 94 DZ&PC
2.18.21* Yorrick Druyven 94 DAW
2.19.42 Alex Catsburg 94 ZVVS
200m wisselslag persoonlijk senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 2.18.44)
2.04.26 Jens Bakker 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.11.27 Sven Kardol 93 Z&PV Nuenen
2.15.78 Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
2.15.80 Bart Dunweg 93 ZVVS
2.15.88 Kasper Leeuw 93 de Dinkel
2.20.68 Bart Arendshorst 93 de Veene
2.20.87 Ruud van Heerbeek 93 Z&PV Nuenen
2.21.87* Jasper de Win 93 de Geul
2.22.92* Walter Jansen 93 de Columbiaan
2.24.36* Menno Manning 93 de Dinkel
200m wisselslag persoonlijk heren allemaal (ONK-limiet Amsterdam 2.11.09)
2.02.64 Sebas van Lith 90 Aqua-Novio'94/RTC Drachten
2.03.83 Mike Marissen 92 AZ&PC/RTC Drachten
2.04.26 Jens Bakker 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.04.60 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
2.05.48 Bram Dekker 89 Eiffel Swimmers PSV
2.07.23 Ensger Kotterink 94 Camden Swiss Cottage SC
2.08.48 Davy Verreussel 89 SG Hellas-Glana-Nimo
2.08.79 Arjen van der Meulen 87 Eiffel Swimmers PSV
2.08.82 Lucas Greven 95 ZC Valkenburg/GZVN
2.08.83 Ruben Klinkers 94 SG Hellas/Glana/Nimo

400m wisselslag persoonlijk jongens junioren 1 (NJK-limiet 6.04.84)
5.19.06 Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
5.24.60 Jacob de Roos 99 DZ&PC
5.29.25 Torben Lammerdink 99 de Berkelduikers
5.29.32 Adam Juhasz 99 Racing Club (HUN)
5.33.92 Stef Poolman 99 WS Twente
5.35.92 Koen Koster 99 HZPC Horst
5.45.00 Nicko Kamphuis 99 de Warande
5.48.72 Lars van Tuyl 99 de Treffers
5.58.74 Marcoen Smits 99 Eiffel Swimmers PSV
6.01.35* Lars van der Haijden 99 SG Hellas/Glana/Nimo
400m wisselslag persoonlijk jongens junioren 2 (NJK-limiet 5.51.16)
4.48.04* Jorgos Skotadis 98 Racing Club
4.53.20 Floris Kotterink 98 Albion
4.54.08 Tom Laarhuis 98 de Dinkel
5.02.99 Frank Roovers 98 de Houtrib
5.10.03 Gauke Eilander 98 Bikkel Hoogeveen
5.10.99 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
5.13.19 Lars van der Velden 98 DAW
5.14.64 Timos Skotadis 98 Racing Club
5.21.22 Stan Zwinkels 98 WVZ
5.22.42 Robin van Grol 98 de Kikker
400m wisselslag persoonlijk jongens junioren 3 (NJK-limiet 5.16.37)
4.56.19 Ben Schwietert 97 DWK
4.58.13 Ivar de Jong 97 de Dolfijn
5.01.56 Ruben van Leeuwen 97 VZC E&P
5.09.26 Luuk Nijland 97 de Berkelduikers
5.09.74 Max Hermans 97 HZPC Horst
5.12.74 Maurice van der Ploeg 97 de Kikker
5.14.18 Jonathan Davidse 97 SG de Zeeuwse Kust
5.14.64* Beau Kneppers 97 ZV Hoorn
5.14.82 Jorn Steenbergen 97 DZ&PC
5.14.97 Michel van Nieuwkerk 97 de Dolfijn
400m wisselslag persoonlijk jongens junioren 4 (NJK-limiet 5.08.51)
4.47.77 Bjorn Scherbeijn 96 de Schelde/RTC Dordrecht
4.53.77 Oliver Brache 96 de Dolfijn
4.55.82 Sem Hermans 96 Eiffel Swimmers PSV
4.56.97 Yannick Vijver 96 ZV Hoorn
5.01.33 Mike van Herk 96 Eiffel Swimmers PSV
5.05.28 Niels Kemperink 96 OZ&PC
5.05.54 Yoran Klos 96 de Dinkel
5.08.16 Casper Muselaers 96 Octopus
5.10.72 Timo Billman 96 Eurode Kerkrade
5.15.31 Josha van den Elzen 96 Aquapoldro
400m wisselslag persoonlijk jongens jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 5.04.73)
4.33.81 Lucas Greven 95 Zeester-Meerval/GZVN
4.51.71 Sem van Lith 95 Aqua-Novio'94
4.54.61 Arjan Hanse 95 AZ&PC
4.55.01 Diego de Meyer 95 de Bruinvis
4.55.83 Kevin Wolters 95 SG Hellas/Glana/Nimo
5.03.77 Rowan Keen 95 ZC Borger
5.05.93 Pieter Ytsma 95 Orca
5.06.35 Koen van Lieshout 95 Eiffel Swimmers PSV
5.09.40* Damon Peperkamp 95 OZ&PC
5.10.41 Jeroen Lorius 95 Bikkel Hoogeveen
400m wisselslag persoonlijk jongens jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 5.01.66)
4.37.94 Ensger Kotterink 94 Camden Swiss Cottage SC
4.43.25 Ruben Klinkers 94 SG Hellas/Glana/Nimo
4.46.78 Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
4.55.91 Erik Nijholt 94 DZ&PC
4.59.67 Arjan Knipping 94 Livo
400m wisselslag persoonlijk heren senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 4.57.68)
4.32.00 Jens Bakker 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
4.39.40 Sven Kardol 93 Nuenen
4.39.91 Marcel Schouten 93 ZV Haerlem
4.50.10 Bart Dunweg 93 ZVVS
4.51.55* Kasper Leeuw 93 de Dinkel
4.58.30* Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
5.06.05 Jasper de Win 93 de Geul
5.06.82 Simon Edenburg 93 SG de Zeeuwse Kust
5.11.87 Joeri Prins 93 SBC2000
5.18.09 Giovanni den Ouden 93 de Geul
400m wisselslag persoonlijk heren allemaal (ONK-limiet Amsterdam 4.42.37)
4.23.66 Sebas van Lith 90 Aqua-Novio'94/RTC Drachten
4.27.86 Davy Verreussel 89 SG Hellas/Glana/Nimo
4.32.00 Jens Bakker 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
4.33.03 Arjen van der Meulen 87 Eiffel Swimmers PSV
4.33.81 Lucas Greven 95 Zeester-Meerval
4.37.94 Ensger Kotterink 94 Camden Swiss Cottage SC
4.39.40 Sven Kardol 93 Nuenen
4.39.91 Marcel Schouten 93 Eiffel Swimmers PSV
4.43.25 Ruben Klinkers 94 SG Hellas/Glana/Nimo
4.46.78 Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus



 

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




24 april 2003
De eerste NK in Amsterdam sinds 1956. De allereerste kampioen van dit lentetoernooi in het prachtige Sloterparkbad is Chantal Groot en zij prolongeert haar titel op de 100 m.vlinderslag.
De eerste NK in Amsterdam sinds 1956. De allereerste kampioen van dit lentetoernooi in het prachtige Sloterparkbad is Chantal Groot en zij prolongeert haar titel op de 100 m.vlinderslag.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl